backgroundLayer 1backgroundLayer 1backgroundLayer 1

Rīgas reģionālais centrs

Elizabetes iela 41/43, Rīga, LV-1010 — View in map

Darba laiks darba dienās 08:30 - 17:00

Centra reģiona vadītāja

Diāna Karacejeva

diana.karacejeva@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774200,29436332

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Reģionālā centra konsultanti

Guntars Kamzols

Guntars.Kamzols@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774201, 29429652

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Salvis Pinnis

salvis.pinnis@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774048, 67774116, 25766144

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Gunta Vespere

Gunta.Vespere@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774204, 26510358

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Jolanta Priedniece

jolanta.priedniece@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774109, 29199598

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Kristīna Tukiša

kristina.tukisa@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774294, 26165682

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Lolita Siliņa

Lolita.Silina@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774281, 27899472

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Baiba Zaķe

Baiba.Zake@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774157

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Reģionālā centra administratores

Sarmīte Veinberga

Sarmite.Veinberga@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774048

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Vija Mūriņa

vija.murina@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774116

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Altum properties

Joint Stock Company “Development Finance Institution Altum”
Address: Dome Square 4, Riga, LV-1050, Latvia
Registration No.: 50103744891
Phone: +371 67774010
E-mail: altum@altum.lv
www.altum.lv