EK LOGO
ALTUM LOGO
BVKB LOGO
4 stundas * 12 eksperti * klientu stāsti
VEIKSMĪGI RISINĀJUMI * EFEKTĪVI IETAUPĪJUMI
Forums vadītājiem, finanšu un tehniskajiem direktoriem par efektīvu saimniekošanu
ENERGOFORUMS 2022
15. JŪNIJĀ, 2022 | JELGAVAS IELA 3, RĪGA
PIEKRĪTU, KA MANI DATI TIKS APSTRĀDĀTI ATBILSTOŠI  PRIVĀTUMA POLITIKAI
SVARĪGI! Dalība tikai ar reģistrāciju un dalībnieka apstiprinājumu. Ja pēc dalībnieka apstiprinājuma nevarēsiet piedalīties, lūdzu vēlākais līdz 6. jūnijam informēt, sūtot uz energo2022@altum.lv. Pretējā gadījumā paturam tiesības liegt dalību citos Altum pasākumos. Dalība bez maksas.
Piekrītu, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts un materiāli tiks izmantoti publiskai apskatei, lai informētu citus interesentus par valsts un ES programmu atbalstu.
Paldies par reģistrāciju!
Altum darbinieks sazināsies ar Jums par vietu pieejamību.
RUNĀTĀJI
Edijs Šaicāns
EDIJS ŠAICĀNS
Nelaid naudu gaisā! Tērē mazāk energoresursus, uzstādi atjaunojamo energoresursu tehnoloģijas, ražo elektroenerģiju pats un ietaupi uzņēmuma finanšu resursus. Jau šogad uzņēmējiem būs pieejams jauns atbalsts energoefektivitātes paaugstināšanai un AER tehnoloģiju ieviešanai 168 miljonu EUR apmērā.
Ekonomikas ministrija – energoefektivitāte
ARNIS GLĀZNIEKS
Jau tagad ir skaidrs, nākamā ziema būs smaga – energoresursi maksās kā nekad, pirktspēja kritīsies, būs jāmeklē kā strādāt gudrāk. Jo vairāk uzņēmumi to meklēs, jo vairāk dabūs cīnīties tie, kas neskries līdzi. Forums ir iespēja labāk orientēties iespējamos risinājumos, kur katru no tiem vajag izsvērt arī savā uzņēmumā vai valsts un pašvaldību pārvaldē. Energoefektivitāte būs nākamās ziemas centrālā tēma, tiesa tad jau būs nokavēts.
Mesh.lv – energoefektīva ventilācija un rekuperācija
Arnis Glāznieks
Oskars Gūtmanis
OSKARS GŪTMANIS
Kā samazināt elektrības izmaksas un celt energoefektivitāti bez zināšanām un finansēm
Daudzi uzskata energoefektivitāti par sarežģītu un dārgu, taču tas tā var nebūt. Altum konferencē runāsim par konkrētiem piemēriem, kā samazināt izmaksas un uzlabot energoefektivitāti, pat ja trūkst zināšanas, darbaspēka vai finanšu resursi.
Sensori pamana to, ko neredz cilvēka acs jeb, kā enerģija nepieskatīta, tiek zaudēta. Kādēļ energoaudits un ISO nestrādā? Sensori, kas ziņo, kā novērst enerģijas, proti, naudas zudumus!
AdvanGrid.lv – sensorika un energozudumu izķeršana
KĀRLIS GRĪNBERGS
Energoforumu ir vērs apmeklēt, lai uzzinātu par energoefektivitātes jaunākajām tehnoloģijām, kuras panāk papildu 5-10% ietaupījumu pat efektīvākajām iekārtām. Uzņēmuma vadītājiem un 'top' darbiniekiem šī būs iespēja uzzinās par pasaulē izmantotu un Latvijā jaunu mākslīga intelekta risinājumu - Digitālais Dvīnis. Tas ir nākamais attīstības līmenis pēc BMS/SCADA sistēmām, un tā ieviešanas vidējais atmaksāšanās periods ir viens gads, jo tas tiek uzstādīts uz jau esošās infrastruktūras. Par mākslīgā intelekta un digitalizācijas risinājumiem ir jāuzdod jautājums nevis 'Vai?', bet 'Kad?' un kurš būs pirmais? 
Energi.lv – Digitālais dvīnis, mākslīgais intelekts, optimizācija
Kārlis Grīnbergs
Linda Zeltiņa
LINDA ZELTIŅA
Izvēloties apgaismojumu jāsaprot, ka ar izvēli būs jāsadzīvo desmit un vairāk gadus. Darbojoties tehnoloģiski attīstītajos Rietumeiropas un Skandināvijas tirgos, redzam, ka zemākā cena reti ir priekšnoteikums apgaismojuma izvēlē. Lielāka nozīme tiek piešķirta cilvēka veselība un izmaksas 10 gadu ciklā - nevis pirmreizējā investīcija, iegādājoties gaismekļus. Apgaismojuma ietekme uz cilvēku veselību ir pierādīta daudzos pētījumos visā pasaulē -  caur redzi un ādu starojums iedarbojas uz hormonu sekrēciju, līdz ar to skopais maksā dārgāk ne tikai naudā, bet arī ar savu un līdzcilvēku veselību.
Vizulo.com – LED apgaismojums
EDGARS KUDURS
95% uzņēmumi var uzlabot energoefektivitāti. Pat tie, kas jau veikuši virkni ar uzlabojumiem. Ticu, ka energoefektivitāte ir tiešā zinātne. Nevajag labot to, kas nav salauzts. Savukārt to, kas nedarbojas, mūsdienās var viegli izmērīt un saprast, vai un kad uzlabojums atmaksāsies. Tik vienkārši.
Altum – zaļā nauda, ES nauda, valsts un EIB atbalsts
Edgars Kudurs
Roberts Samtiņš
ROBERTS SAMTIŅŠ
Elektroenerģija ir resurss, ko var ražot paši patērētāji, ko arvien vieglāk varēs uzkrāt un izmantot arvien plašāk (transports, apkure), tādēļ elektroenerģijai būs ļoti būtiska loma nākotnes ekonomikā. Patērētāji, kas iesaistīsies elektroenerģijas ražošanā no AER un savu procesu elektrifikācijā būs priekšā saviem konkurentiem.
AJ Power – alternatīvie enerģijas avoti, ESCO
STEFANS VESTBERGS
Pierādīts, ka gaiss-ūdens siltumsūkņi privātmājās var būt ekonomiski izdevīgi. Bet vai zinājāt, ka šī tehnoloģija ar minimālām izmaksām rūpnieciskās ēkas ar gāzes patēriņu var būtiski samazināt izmaksas, atmaksājoties 1-3 gadu laika?
nibe.lv – padzīvosim COP skaitļu varā
Stefans Vestbergs
Jurģis Vinniņš
JURĢIS VINNIŅŠ
Elektrības pašražošana var kļūt par vērā ņemamu instrumentu uzņēmuma darbības izmaksu samazināšanai un to prognozējamībai. Soli pa solim izvedīši cauri saules elektrostracijas (ar ražošanas jaudu virs 11,1 kV) pieslēguma procesam – pieteikums, tehnisko noteikumu sagatavošana, projektēšana, izbūve, pārbaude un pieslēgšana elektrosadales tīklam.
st.lv – elektrības pašražošana
EDĪTE BISENIECE
Mūsdienu realitāte aizvien vairāk aktualizē jautājumu par energoresursu viedāku pārvaldību. Uzņēmējs, domājot īstermiņā un taupot uz energoefektivitātes uzlabošanas pasākumiem, ne tikai zaudē iespēju racionāli izmantot savu resursu, bet par to vēl maksā nodeva valstij. Mūsu darbības mērķis ir veicināt energoefektivitāti un nodrošināt energopārvaldības sistēmas ieviešanas kontroli. Turklāt, ikdienā strādājam pie risinājumiem kontroles sistēmas uzlabošanai un šogad esam ieviesuši Energoresursu informācijas sistēmu, kur jau digitālā formā ziņot par sasniegtajiem enerģijas ietaupījuma mērķiem.
energoefektivitātes monitorings | uzraudzība | dati
Edīte Biseniece
Dace Helmane
DACE HELMANE
Es gribu uzsvērt, ka ir svarīgi ne tikai domāt par energoefektivitāti, bet stratēģiski pieiet savas ietekmes uz vidi mazināšanai, veicot konkrētus pasākumus un apzinoties, ka tā ne tikai sniegs ieguldījumu pasaules glābšanā, bet sekmēs izmaksu samazinājumu, peļņu un jaunas biznesa iespējas.
Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts
ENERGOFORUMS 2022
15. JŪNIJĀ, 2022 | JELGAVAS IELA 3, RĪGA
PIEKRĪTU, KA MANI DATI TIKS APSTRĀDĀTI ATBILSTOŠI  PRIVĀTUMA POLITIKAI
SVARĪGI! Dalība tikai ar reģistrāciju un dalībnieka apstiprinājumu. Ja pēc dalībnieka apstiprinājuma nevarēsiet piedalīties, lūdzu vēlākais līdz 6. jūnijam informēt, sūtot uz energo2022@altum.lv. Pretējā gadījumā paturam tiesības liegt dalību citos Altum pasākumos. Dalība bez maksas.
Piekrītu, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts un materiāli tiks izmantoti publiskai apskatei, lai informētu citus interesentus par valsts un ES programmu atbalstu.
Paldies par reģistrāciju!
Altum darbinieks sazināsies ar Jums par vietu pieejamību.
DAŽI PAVEIKTI PROJEKTI UN IEDVESMAS STĀSTI
logo
facebook facebook facebook facebook
Kurators
PROJEKTA KURATORS UN MODERATORS
KRISTIANS PUDANS
linkedIn logo
PRIVĀTUMA POLITIKA