backgroundLayer 1backgroundLayer 1backgroundLayer 1

Centrālais birojs

 REĢIONĀLIE CENTRI - konsultācijas un aizdevumu apkalpošana

Vadība

Reinis Bērziņš

Valdes priekšsēdētājs

reinis.berzins@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Jēkabs Krieviņš

Valdes loceklis

jekabs.krievins@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Inese Zīle

Valdes locekle

inese.zile@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Juris Vaskāns

Valdes loceklis

juris.vaskans@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Administratīvie jautājumi

Inga Fomina

Administratīvās darbības nodrošinājuma daļas vadītāja

inga.fomina@altum.lv

Tālrunis: +371 67774018

Laura Lapkovska

Valdes palīdze

laura.lapkovska@altum.lv

Tālrunis: 67774023

Daina Pētersone

Sekretāre

daina.petersone@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Ligita Rauba

Vecākā speciāliste

ligita.rauba@altum.lv

Tālrunis: 67774147

Sabiedriskās attiecības un reklāma

Sandra Eglīte

Sabiedrisko attiecību speciāliste

sandra.eglite@altum.lv

Tālrunis: 67774244; 26577810

Granma Ankrava

Reklāmas speciāliste

granma.ankrava@altum.lv

Tālrunis: 67774160

Konferenču zāles noma, tehniskie jautājumi

Dainis Reigass

Tehniski saimnieciskā nodrošinājuma daļas vadītājs

Dainis.Reigass@altum.lv

Tālrunis: 67774182; 29111279

Vispārīgi jautājumi

Altum birojs

altum@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Altum
rekvizīti:

AS "Attīstības finanšu institūcija Altum"
Reģistrācijas nr. 50103744891
Adrese: Doma laukums 4, Rīga, LV-1050
Konts (tikai saimnieciskiem darījumiem): LV95PARX0000035450037
Bankas kods: PARXLV22
Tālr. 67774010
altum@altum.lv