FC59A3A6-AD5F-4800-B2B4-CA8252CB1EDB2E390BE3-0999-4DE4-9170-A659A70E4788C41018E2-B6F8-4AF3-9349-E84F37E364A705FCE6A2-9D58-4CA1-AE82-82040558F4A08694A046-D28E-4408-A026-E63A5EB8B73DbackgroundLayer 1backgroundLayer 17F2D2490-335A-4991-AE5E-9488BF3BEF85backgroundLayer 1

Centrālais birojs

 REĢIONĀLIE CENTRI - konsultācijas un aizdevumu apkalpošana

Vadība

Reinis Bērziņš

Valdes priekšsēdētājs

reinis.berzins@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Jēkabs Krieviņš

Valdes loceklis

jekabs.krievins@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Inese Zīle

Valdes locekle

inese.zile@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Juris Vaskāns

Valdes loceklis

juris.vaskans@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Aleksandrs Bimbirulis

Valdes loceklis

aleksandrs.bimbirulis@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Administratīvie jautājumi

Inga Fomina

Administratīvās darbības nodrošinājuma daļas vadītāja

inga.fomina@altum.lv

Tālrunis: +371 67774018

Laura Lapkovska

Valdes palīdze

laura.lapkovska@altum.lv

Tālrunis: 67774023, 26165699

Daina Pētersone

Sekretāre

daina.petersone@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Ligita Rauba

Vecākā speciāliste

ligita.rauba@altum.lv

Tālrunis: 67774147

Sabiedriskās attiecības, mārketings un sabiedrības atbalsts

Sandra Eglīte

Sabiedrisko attiecību speciāliste

sandra.eglite@altum.lv

Tālrunis: 67774244; 26577810

Kristians Pudans

Mārketinga un komunikācijas vadītājs

kristians.pudans@altum.lv

Tālrunis: 29137311

Vita Breidaka-Podračika

Korporatīvo attiecību vadītāja

vita.breidaka-podracika@altum.lv

Tālrunis: 26457456

Konferenču zāles noma, tehniskie jautājumi

Dainis Reigass

Tehniski saimnieciskā nodrošinājuma daļas vadītājs

Dainis.Reigass@altum.lv

Tālrunis: 67774182; 29111279

Informācija cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Altum birojs

altum@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Lūgums zvanīt, ja nepieciešama palīdzība iekļūšanai ALTUM centrālajā birojā vai konferenču zālē

Vispārīgi jautājumi

Altum birojs

altum@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Altum
rekvizīti:

"Attīstības finanšu institūcija Altum" AS
Reģ. nr. 50103744891
Doma laukums 4, Rīga, LV-1050
LV95PARX0000035450037
Tel. 67774010