FC59A3A6-AD5F-4800-B2B4-CA8252CB1EDB2E390BE3-0999-4DE4-9170-A659A70E4788C41018E2-B6F8-4AF3-9349-E84F37E364A705FCE6A2-9D58-4CA1-AE82-82040558F4A08694A046-D28E-4408-A026-E63A5EB8B73DbackgroundLayer 1backgroundLayer 17F2D2490-335A-4991-AE5E-9488BF3BEF85backgroundLayer 1

Citi

REĢIONĀLIE CENTRI - konsultācijas un aizdevumu apkalpošana

Valde

Reinis Bērziņš

Valdes priekšsēdētājs

reinis.berzins@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Inese Zīle

Valdes locekle

inese.zile@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Juris Vaskāns

Valdes loceklis

juris.vaskans@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Jēkabs Krieviņš

Valdes loceklis

jekabs.krievins@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Aleksandrs Bimbirulis

Valdes loceklis

aleksandrs.bimbirulis@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Investoriem

Laura Lapkovska

Valdes palīdze

laura.lapkovska@altum.lv

Tālrunis: 67774023, 26165699

Kontakti medijiem

Sandra Eglīte

Sabiedrisko attiecību speciāliste

sandra.eglite@altum.lv

Tālrunis: 67774244; 26577810

Kristians Pudans

Mārketinga un komunikācijas vadītājs

kristians.pudans@altum.lv

Tālrunis: 29137311

Reģionālo centru vadība

Diāna Lopeta

Centra reģiona vadītāja

diana.lopeta@altum.lv

Tālrunis: 67774036; 29436332

Ilze Grundmane

Kurzemes reģiona vadītāja

Ilze.Grundmane@altum.lv

Tālrunis: 67774242, 26593884

Mārīte Lazdiņa

Zemgales reģiona vadītāja

marite.lazdina@altum.lv

Tālrunis: 67774280, 26303381

Olita Untāla

Vidzemes reģiona vadītāja

olita.untala@altum.lv

Tālrunis: 64222860, 29437332, 27896585

Vita Pučka

Latgales reģiona vadītāja

vita.pucka@altum.lv

Tālrunis: 67774004, 26510350

Sabiedrības atbalsts

Vita Breidaka-Podračika

Korporatīvo attiecību vadītāja

vita.breidaka-podracika@altum.lv

Tālrunis: 26457456

Konferenču telpu noma

Dainis Reigass

Tehniski saimnieciskā nodrošinājuma daļas vadītājs

Dainis.Reigass@altum.lv

Tālrunis: 67774182; 29111279

Informācija cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Altum birojs

altum@altum.lv

Tālrunis: +371 67774010

Altum
rekvizīti:

"Attīstības finanšu institūcija Altum" AS
Reģ. nr. 50103744891
Doma laukums 4, Rīga, LV-1050
LV95PARX0000035450037
Tel. 67774010