FC59A3A6-AD5F-4800-B2B4-CA8252CB1EDB2E390BE3-0999-4DE4-9170-A659A70E4788C41018E2-B6F8-4AF3-9349-E84F37E364A705FCE6A2-9D58-4CA1-AE82-82040558F4A08694A046-D28E-4408-A026-E63A5EB8B73DbackgroundLayer 1backgroundLayer 17F2D2490-335A-4991-AE5E-9488BF3BEF85backgroundLayer 1

Konsultācijas

REĢIONĀLIE CENTRI - konsultācijas un aizdevumu apkalpošana

Reģionālo centru vadība

Diāna Lopeta

Centra reģiona vadītāja

diana.lopeta@altum.lv

Tālrunis: 67774200; 29436332

Ilze Grundmane

Kurzemes reģiona vadītāja

Ilze.Grundmane@altum.lv

Tālrunis: 67774242, 26593884

Mārīte Lazdiņa

Zemgales reģiona vadītāja

marite.lazdina@altum.lv

Tālrunis: 67774280, 26303381

Olita Untāla

Vidzemes reģiona vadītāja

olita.untala@altum.lv

Tālrunis: 64222860, 29437332, 27896585

Vita Pučka

Latgales reģiona vadītāja

vita.pucka@altum.lv

Tālrunis: 67774004, 26510350

Mājokļu garantijas

Vija Baumane

Privātpersonu apkalpošanas daļas vadītāja

vija.baumane@altum.lv

Tālrunis: 67774145

Sarmīte Grāvelsiņa

Privātpersonu apkalpošanas projektu vadītāja

sarmite.gravelsina@altum.lv

Tālrunis: 67774266

Jolanta Cepliša

Privātpersonu apkalpošanas projektu vadītāja

jolanta.ceplisa@altum.lv

Tālrunis: 67774236

Kredīta garantijas

Kredīta garantiju daļa

garantija@altum.lv

Tālrunis: 67774151

Uzņēmumu energoefektivitāte

Edgars Kudurs

Uzņēmumu energoefektivitātes daļas vadītājs

edgars.kudurs@altum.lv

Tālrunis: 20 204 664

Arnis Dzalbs

Uzņēmumu energoefektivitātes eksperts

arnis.dzalbs@altum.lv

Tālrunis: 67774247

Eksportētājiem

Evija Zaķe

Eksporta garantiju daļas vadītāja

evija.zake@altum.lv

Tālrunis: 67774225

Aivis Dembovskis

Vecākais projektu vadītājs

aivis.dembovskis@altum.lv

Tālrunis: 67774233, 29449004

Kārlis Grauss

Klientu darījumu vadītājs

karlis.grauss@altum.lv

Tālrunis: 67774269

Aizdevumi virs 1 000 000 EUR

Lija Vītoliņa

Korporatīvo darījumu daļas vadītāja

lija.vitolina@altum.lv

Tālrunis: 67774062

Viesturs Dācis

Korporatīvo darījumu vecākais projektu vadītājs

viesturs.dacis@altum.lv

Tālrunis: 67774178

Jekaterina Linberga

Sadarbības projektu vadītāja / Korporatīvo darījumu daļas vadītājas vietniece

Jekaterina.Linberga@altum.lv

Tālrunis: 67774158

Ilona Adamaite

Korporatīvo darījumu daļas vecākā projektu vadītāja

ilona.adamaite@altum.lv

Tālrunis: 67774152

Paralēlie aizdevumi

Lija Vītoliņa

Korporatīvo darījumu daļas vadītāja

lija.vitolina@altum.lv

Tālrunis: 67774062

Ilona Adamaite

Korporatīvo darījumu daļas vecākā projektu vadītāja

ilona.adamaite@altum.lv

Tālrunis: 67774152

Jekaterina Linberga

Sadarbības projektu vadītāja / Korporatīvo darījumu daļas vadītājas vietniece

Jekaterina.Linberga@altum.lv

Tālrunis: 67774158

Riska kapitāls

Andris Baumanis

Finanšu starpnieku daļa

andris.baumanis@altum.lv

Tālrunis: 26841774

Dārta Podiņa

Finanšu starpnieku daļa

darta.podina@altum.lv

Tālrunis: 67774253

Daudzdzīvokļu māju energoefektivitāte

Kompetences centrs

kompetences.centrs@altum.lv

Tālrunis: 67774064

Sociālā uzņēmējdarbība

Kristīne Segliņa

Sociālās uzņēmējdarbības daļas vadītāja

kristine.seglina@altum.lv

Tālrunis: 67774210

Daina Skudra

Sociālās uzņēmējdarbības daļas projektu vadītāja

daina.skudra@altum.lv

Tālrunis: 67774034

Latvijas zemes fonds

Ina Alksne

Zemes fonda vadītāja

ina.alksne@altum.lv

Tālrunis: 67774103

Ivars Rubenis

Zemes fonda projektu vadītājs

ivars.rubenis@altum.lv

Tālrunis: 67774088

Ulla Lazdiņa

Zemes fonda darījumu administratore

ulla.lazdina@altum.lv

Tālrunis: 67774229

Gunta Vespere

Zemes fonda projektu vadītāja

Gunta.Vespere@altum.lv

Tālrunis: 67774148

Altum
rekvizīti:

"Attīstības finanšu institūcija Altum" AS
Reģ. nr. 50103744891
Doma laukums 4, Rīga, LV-1050
LV95PARX0000035450037
Tel. 67774010