backgroundLayer 1backgroundLayer 1backgroundLayer 1

Rīgas reģionālais centrs

Elizabetes iela 41/43, Rīga, LV-1010 — Skatīt kartē

Darba laiks darba dienās 8:30 - 17:00

Reģionālā centra asistenti

Sarmīte Veinberga

Sarmite.Veinberga@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774048

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Baiba Zaķe

Baiba.Zake@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774157

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Reģionālā centra konsultanti

Solvita Jankeviča

solvita.jankevica@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774120

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Kristīne Tobiase

Kristine.Tobiase@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774149, 27304415

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Sanita Lase-Vosele

Sanita.Lase-Vosele@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774189, 22015629
Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Jolanta Priedniece

jolanta.priedniece@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774109, 29199598

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Lolita Siliņa

Lolita.Silina@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774281, 27899472

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Kristīna Tukiša

kristina.tukisa@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774294, 26165682

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Gunta Vespere

Gunta.Vespere@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774204, 26510358

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Guntars Kamzols

Guntars.Kamzols@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774201, 29429652

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Salvis Pinnis

salvis.pinnis@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774275, 25766144

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Centra reģiona vadītāja

Diāna Karacejeva

diana.karacejeva@altum.lv

Konsultācijas pa tālruni 67774200,29436332

Pieņemšana birojā:
Darba dienās 8:30 - 17:00

Altum
rekvizīti:

AS "Attīstības finanšu institūcija Altum"
Reģistrācijas nr. 50103744891
Adrese: Doma laukums 4, Rīga, LV-1050
Konts (tikai saimnieciskiem darījumiem): LV95PARX0000035450037
Bankas kods: PARXLV22
Tālr. 67774010
altum@altum.lv