backgroundLayer 1backgroundLayer 1backgroundLayer 1

Kontakti uzņēmumiem

REĢIONĀLIE CENTRI - konsultācijas un aizdevumu apkalpošana

Aizdevumi virs 500 000 eur

Lija Vītoliņa

Korporatīvo darījumu daļas vadītāja

lija.vitolina@altum.lv

Tālrunis: 67774062

Viesturs Dācis

Korporatīvo darījumu vecākais projektu vadītājs

viesturs.dacis@altum.lv

Tālrunis: 67774178

Gundega Ķikuste

Korporatīvo darījumu daļa, vecākais projektu vadītājs

Gundega.Kikuste@altum.lv

Tālrunis: 67774152

Gatis Šīmanis

Korporatīvo darījumu daļa, vecākais projektu vadītājs

Gatis.Simanis@altum.lv

Tālrunis: 67774039

Aizdevumi energoefektivitātei

Edgars Kudurs

edgars.kudurs@altum.lv

Tālrunis: 20 204 664

Paralēlie (mezanīna) aizdevumi

Lija Vītoliņa

Korporatīvo darījumu daļas vadītāja

lija.vitolina@altum.lv

Tālrunis: 67774062

Gundega Ķikuste

Korporatīvo darījumu daļa, vecākais projektu vadītājs

Gundega.Kikuste@altum.lv

Tālrunis: 67774152

Gatis Šīmanis

Korporatīvo darījumu daļa, vecākais projektu vadītājs

Gatis.Simanis@altum.lv

Tālrunis: 67774039

Kredītu garantijas uzņēmumiem

Māris Vasiļjevs

Garantiju daļas vadītājs

maris.vasiljevs@altum.lv

Tālrunis: 67774259

Emīls Raiks

Garantiju daļas vadītāja vietnieks

emils.raiks@altum.lv

Tālrunis: 67774286

Vineta Zepa

Garantiju daļas projektu vadītāja

vineta.zepa@altum.lv

Tālrunis: 67774055

Marina Tolkuškina

Analītiķe

marina.tolkuskina@altum.lv

Tālrunis: 67774249

Natālija Čerņauska

Garantiju daļas projektu vadītāja

natalija.cernauska@altum.lv

Tālrunis: 67774077

Ilona Adamaite

Garantiju daļas projektu vadītāja

ilona.adamaite@altum.lv

Tālrunis: 67774265

Eksporta kredītu garantijas

Aivis Dembovskis

Vecākais projektu vadītājs

aivis.dembovskis@altum.lv

Tālrunis: 67774233, 29449004

Krista Grietēna

Projektu vadītāja

Krista.Grietena@altum.lv

Tālrunis: 67774269

Riska kapitāls

Dace Bērziņa

Finanšu starpnieku daļas vadītāja

dace.berzina@altum.lv

Tālrunis: 67774234

Dārta Podiņa

Finanšu starpnieku projektu vadītāja

darta.podina@altum.lv

Tālrunis: 67774253

ES Investīciju plāns

Lija Vītoliņa

Korporatīvo darījumu daļas vadītāja

lija.vitolina@altum.lv

Tālrunis: 67774062

Altum
rekvizīti:

AS "Attīstības finanšu institūcija Altum"
Reģistrācijas nr. 50103744891
Adrese: Doma laukums 4, Rīga, LV-1050
Konts (tikai saimnieciskiem darījumiem): LV95PARX0000035450037
Bankas kods: PARXLV22
Tālr. 67774010
altum@altum.lv