Altum-Aktualitātes-Aicinām iepazīties ar grantu programmas “Atspēriens” finālistiem

Aicinām iepazīties ar grantu programmas “Atspēriens” finālistiem

ALTUM

26. Oct, 2017

Rīgas dome sadarbībā ar ALTUM aicina uz grantu programmas “Atspēriens” pasākumu, kurā pirmo reizi publiski tiks demonstrēti konkursa finālistu reklāmas video un tiks atklāts sabiedrības balsojums.

Publiskajā balsojumā tiks noskaidrots, kuri no finālistiem saņems balvu – grantu līdz 12 tūkstošiem eiro apmērā.

Pasākums notiks š.g. 30.oktobrī plkst. 17:00, K/t “Splendid Palace” Lielajā zālē, Elizabetes ielā 61, Rīgā.  Pasākumā piedalīsies Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Armands Krūze, Attīstības finanšu institūcijas “Altum” valdes locekle Inese Zīle, kā arī pārstāvji no Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla (LatBAN).Par finālistu biznesa idejām varēs nobalsot laika posmā no 30. oktobra līdz 13. novembrim. Balsot varēs vienu reizi dienā, izmantojot vienu no sociālo tīklu Facebook vai Draugiem.lv kontiem. Balsojumā tiks noskaidroti tie uzvarētāji, kas grantos katrs saņems līdz pat 12 tūkstošiem eiro.
Par “Atspēriens” šīs sezonas 10 finālistiem ir izraudzīti: SIA “Robo Hub”, SIA “Panonia Group”, SIA “Monetization Solutions”, SIA “Tribaso” “EHO – Monitoringa sistēma zirgu izjādēm un treniņiem”, SIA “Positive Company”, SIA “Sportlex”, SIA “Simple Way Engineering”, SIA “CastPrint” un SIA “Velovieta-Operēšanas serveris”.

 

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar ALTUM. “Atspēriens” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma  “Atspēriens”).

Saistītie raksti