Altum-Aktualitātes-Aicinām uz forumiem "Valsts atbalsta biznesu"

Aicinām uz forumiem "Valsts atbalsta biznesu"

ALTUM

28. Aug, 2018

Septembrī Valmierā, Liepājā un Jelgavā notiks forumi “Valsts atbalsta biznesu”. Tā ir vēl viena iespēja iegūt aktuālāko informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto ES fondu un valsts atbalstu biznesa uzsākšanai un paplašināšanai. 

 

Šogad forumos plašāk stāstīsim par ALTUM un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētajām valsts atbalsta programmām. Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sniegs ieskatu ES atbalsta politikā pēc 2020. gada. Savukārt Maksātnespējas kontroles dienests informēs uzņēmējus par iespējām aizsargāt savas intereses partneru maksātnespējas procesā.

 

Forumos neizpaliks arī uzņēmēju veiksmes stāsti, kā straujāk attīstīt biznesu, izmantojot valsts un ES sniegtā atbalsta iespējas.Aicinām uzņēmējus pievienoties forumiem “Valsts atbalsta biznesu” Valmierā, Liepājā un Jelgavā:

 

  • Valmierā – 12.septembrī.
  • Liepājā – 19.septembrī.
  • Jelgavā – 26.septembrī. 

 

Dalība forumos – bezmaksas.Forumus “Valsts atbalsta biznesu” tradicionāli organizē Ekonomikas ministrija, ALTUM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā  informatīvās kampaņas “Atbalsts uzņēmējiem” ietvaros. Aktuālajai informācijai par atbalstu uzņēmējiem aicinām sekot mūsu Facebook lapā: www.facebook.com/atbalstsuznemejiem.

Saistītie raksti