Altum-Aktualitātes-ALTUM klientu apkalpošanas centrs Saldū – jaunās telpās

ALTUM klientu apkalpošanas centrs Saldū – jaunās telpās

ALTUM

29. Jan, 2018

No šā gada 31.janvāra ALTUM klientu apkalpošanas centrs Saldū stādā jaunās telpās pilsētas centrā – Tūristu ielā 1, 2.stāvā. 

 

Ilze Grundmane, ALTUM Kurzemes reģiona vadītāja:

“Ikdienā mūsu klienti arvien vairāk izvēlas lietas kārtot attālināti, tomēr joprojām redzam, ka dzīva saruna ir nepieciešama. Īpaši svarīgi tas ir gadījumos, kad runa ir par pirmā biznesa sākšanu vai jauna projekta startēšanu. Daudzi uzņēmēji atzīst, ka saruna ar mūsu speciālistu ir palīdzējusi kritiski izvērtēt savu ideju un nepieļaut tipiskas kļūdas, tādējādi palīdzot būt veiksmīgākam biznesā. Būsim priecīgi turpmāk klientus satikt jaunās, ērti pieejamās telpās pašā pilsētas centrā.”

 

ALTUM Saldus klientu apkalpošanas centrā ikviens var saņemt konsultāciju par iespējām, kādas valsts piedāvā biznesa uzsākšanai un attīstīšanai, tai skaitā par jauno sociālās uzņēmējdarbības atbalsta grantu programmu, par finansējumu daudzdzīvokļu māju siltināšanai no Eiropas fondu līdzekļiem, valsts atbalstu mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem, kā arī par īpašām atbalsta programmām lauksaimniekiem.

Saistītie raksti