Altum-Aktualitātes-Februārī un martā visā Latvijā notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un būvniecības kvalitāti

Februārī un martā visā Latvijā notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un būvniecības kvalitāti

ALTUM

11. Feb, 2019

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Altum un Būvniecības valsts kontroles biroju organizēs seminārus par ES fondu atbalsta saņemšanu daudzīvokļu ēku atjaunošanai, aktualitātēm būvniecības normatīvajā regulējumā  un kvalitatīva būvniecības procesa nodrošināšanu. 

 

Semināros Altum informēs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes programmas nosacījumiem, pieredzi un ieteiks, kā kvalitatīvi un sekmīgi īstenot ēku atjaunošanas projektus. Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji semināra laikā sniegs padomus atbilstošu būvmateriālu izvēlei, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kolēģi atgādinās par Ugunsdrošības noteikumu ievērošanu daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās.

 

Semināri notiks: 

 

13.februārī plkst. 11:00 Liepājā un 17.30 Kuldīgā 

 

14.februārī plkst. 11:00 Ventspilī un 17.30 Talsos

 

20. februārī plkst. 11.00 Jēkabpilī un 17.30 Daugavpilī

 

21. februārī plkst. 11.00 Rēzeknē un 17.30 Balvos

 

 

Detalizēta informācija par visu semināru norises vietām, dienas kārtībām un reģistrēšanos dalībai tajos pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā. Papildu informāciju var saņemt Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv, 67 013 240).

Saistītie raksti