Altum-Aktualitātes-Liepājā notiks uzņēmējdarbības forums LV2020

Liepājā notiks uzņēmējdarbības forums LV2020

ALTUM

14. Sep, 2016

Šā gada 26. oktobrī Liepājā, Liepājas Olimpiskajā centra Rožu zālē norisināsies radošās ekonomikas  attīstībai Latvijā veltīts uzņēmējdarbības forums LV2020 jeb Latvija 2020.gadā.

 

Forumā Latvijā plaši zināmi uzņēmēji, investori un uzņēmējdarbības atbalsta institūciju vadītāji dalīsies savā viedoklī par izglītības lomu uzņēmējdarbībā, start-up vides un radošās ekonomikas attīstību Latvijā, kā arī reģionu lomu Latvijas ekonomikas attīstībā, ar mērķi ieskicēt Latvijas kā radošās uzņēmējdarbības un inovāciju valsts perspektīvas.

 

Foruma ietvaros viedoklī un pieredzē dalīsies bijušais ekonomikas ministrs, start-up uzņēmumu asociācijas Startin.LV dibinātājs Daniels Pavļuts, Finanšu institūcijas ALTUM valdes loceklis Juris Vaskāns, Biznesa augstskolas Turība dibinātājs, Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla (LatBAN) dibinātājs un valdes loceklis Juris Birznieks, SEB bankas prezidente Latvijā Ieva Tetere, uzņēmējs, Tech Hub Rīga vadītājs Andris K. Bērziņš, Ekonomikas minstrijas uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktors Kristaps Soms, kā arī uzņēmēji – Blue Shock Race vadītājs Artis Daugins un Connection.Codes vadītājs Kristaps Banga.

 

ALTUM valdes loceklis Juris Vaskāns:

 

“ALTUM fokuss ir atbalsts jaunu tehnoloģiju un risinājumu radīšanai, jaunām idejām un cilvēkiem, kuri izvirza drosmīgus un tālejošus mērķus. Bez finanšu atbalsta šos mērķus sasniegt nereti ir neiespējami, tādēļ ALTUM ar savām plašajām valsts atbalsta iespējām ir šeit – gan forumā LV2020, gan ikdienā, atbalstot Latvijas jaunos uzņēmējdarbības talantus.”

 

Kurzemes biznesa inkubatora valdes priekšsēdētājs Salvis Roga:

 

“Ierasti, ka ar start-up uzņēmējdarbību tās visklasiskākajā izpratnē – tehnoloģiju iesācēj-uzņēmumiem ar augstu straujas izaugsmes potenciālu – mēs saistām, galvenokārt, galvaspilsētu Rīgu, bet tas nebūt nenozīmē, ka veiksmīgus start-up uzņēmumus iespējams radīt tikai Rīgā. Tādi reģionu start-up projekti kā AirDog, Blue Shock Race, TestDevLab u.c. pierāda, ka ne jau atrašanās vieta nosaka to vai uzņēmums gūs panākumus. Uz pasauli tendēts start-up uzņēmums ar lielisku komandu un izcilu līderi pie stūres gūs panākumus startējot kā Londonā vai Rīgā, tā arī Liepājā vai Ventspilī, turklāt reģioniem projekta sākuma stadijā ir virkne priekšrocību, kas nav lielajām pilsētām.”

 

Foruma noslēgumā norisināsies jauno biznesa ideju autoru prezentācijas triecientempā (pičinga sesija) ar mērķi savu projektu attīstībā piesaistīt investoru uzmanību.

 

Forumu rīko Kurzemes biznesa inkubators sadarbībā ar ALTUM.

 

ALTUM klientiem dalībai forumā 20% atlaide, ievadot kodu ALTUMSTARTUP.

 

Foruma programma un reģistrēšanās foruma mājas lapā.

Saistītie raksti