Altum-Aktualitātes-Piesaki uzņēmumu balvai Biznesa lepnums 2016

Piesaki uzņēmumu balvai Biznesa lepnums 2016

ALTUM

17. May, 2016

Žurnāls “iBizness” aicina mazos un mikro uzņēmumus pieteikties balvai Biznesa lepnums 2016.

 

Uz balvu var pretendēt uzņēmumi, kuri ieviesuši inovatīvu produktu, īstenojuši oriģinālu produkta virzības stratēģiju, apguvuši jaunus tirgus, lepojas ar strauju apgrozījuma pieaugumu vai augstiem produktivitātes rādītājiem.

 

Balvai aicināti pieteikties mazie un mikrouzņēmumi, kuri 2015.gadā ir strādājuši ar peļņu un veiksmīgi to turpina darīt arī šogad, kuriem 2015.gadā ir bijis vērojams apgrozījuma pieaugums un nav nodokļu parādu uz šā gada 30.aprīli. Mikrouzņēmumu grupā vērtēsim uzņēmumus ar apgrozījumu līdz 100 000 EUR, bet mazo uzņēmumu grupā – līdz 700 000 EUR. Balvai uzņēmumus var pieteikt to īpašnieki vai darbinieki, sadarbības partneri vai klienti.


Uzvarētājs katrā no minētajām grupām  iegūs galveno balvu – mākslinieka Aivara Kerliņa izgatavoto “Veiksmes atslēgu”. Tāpat konkursa finālistiem tiks pasniegtas sadarbības partneru pārsteiguma balvas.

 

Izvirzīt uzņēmumu balvai  var līdz šā gada 6.jūnijam, aizpildot pieteikuma formu.

 

Idejas autore,  “iBizness” galvenā redaktore Kristīne Dzelstiņa:

 

“Ik dienas medijos dzirdam par lieliem un vareniem uzņēmumiem, miljonos mērāmu apgrozījumu, taču visā Latvijā ir desmitiem tūkstoši mazu uzņēmumu, aptuveni tikpat daudz aizraujošu biznesa stāstu. Tieši šie uzņēmumi, manuprāt, veido biznesa vidi un kultūru Latvijā, virza mūsu valsts attīstību. Lai izceltu un godinātu mazos un mikro uzņēmumus, rīkojam pasākumu Biznesa lepnums 2016, kas ļaus arī plašākai sabiedrībai uzzināt mazo uzņēmumu veiksmes stāstus.”

 

ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš:

 

“Mazo uzņēmumu izaugsmei šodien ir pieejams plašs finanšu pakalpojumu klāsts privātajā finanšu tirgū, savukārt gadījumos, kad uzņēmumam finansējums privātajā tirgū nav pieejams, tam jādodas uz ALTUM, kas ar savu piedāvājumu papildina komercbanku produktu klāstu. Pusotra gada laikā mēs esam finansējuši vairāk nekā 1400 mikrouzņēmumus, viņu attīstībā ieguldot  aptuveni 50 miljonus eiro. Mēs apzināmies, ka mazie uzņēmumi ir vitāli svarīgi valsts ekonomikai,  tāpēc ar prieku un lepnumu šogad esam kļuvuši par konkursa Biznesa lepnums 2016 partneri, lai kopīgiem spēkiem veicinātu mazo uzņēmumu aktivitāti un izaugsmi.”

 

Pasākumu organizē žurnāls “iBizness” sadarbībā ar SIA “LURSOFT IT”, atbalsta AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” un SIA “Tele2”.

Saistītie raksti