Altum-Aktualitātes-Privatizācijas sertifikātu kontus apkalpos arī Privatizācijas aģentūra

Privatizācijas sertifikātu kontus apkalpos arī Privatizācijas aģentūra

ALTUM

29. Dec, 2015

Šā gada 29. decembrī Latvijas Vēstnesī publicēti grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr. 170 “Noteikumi par privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanas uzdevumu deleģēšanu”, kas paredz, ka privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanas uzdevums ir deleģēts arī valsts akciju sabiedrībai “Privatizācijas aģentūra”.

 

Līdz ar to Privatizācijas aģentūra ir tiesīga pārņemt privatizācijas sertifikātu kontus, kas atvērti likvidējamajā akciju sabiedrībā “Latvijas Krājbanka”, kā arī nodrošināt to pārcelšanu uz ALTUM, ja ALTUM būs saņēmusi iedzīvotāja atbilstošu pieteikumu konta pārcelšanai. Papildus tam iedzīvotāji ar ALTUM starpniecību varēs saņemt informāciju par kontā veiktajiem darījumiem (konta izraksta veidā), neveicot privatizācijas sertifikātu konta pārcelšanu.

 

Līdzko Privatizācija aģentūra pārņems sertifikātu kontus no Latvijas Krājbankas, ALTUM noslēgs sadarbības līgumu ar Privatizācijas aģentūru, lai iedzīvotājiem tiktu nodrošināts privatizācijas sertifikātu kontu pārcelšanas pakalpojums.

 

Jau šobrīd jebkura persona var iesniegt brīvas formas iesniegumu par viņa privatizācijas sertifikātu konta pārcelšanu uz ALTUM. Saņemot šādu iesniegumu ALTUM ar interesentiem sazināsies individuāli un informēs par datumu, kurā konts var tikt pārcelts, un turpmākajām veicamajām darbībām.

 

Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar ALTUM Privatizācijas nodrošināšanas un atbalsta departamenta speciālistiem pa tālruni 67774388.

Saistītie raksti