Altum-Aktualitātes-Specializētais seminārs "Eiropas Savienības Investīciju plāns – jaunas iespējas Latvijai"

Specializētais seminārs "Eiropas Savienības Investīciju plāns – jaunas iespējas Latvijai"

ALTUM

25. Feb, 2016

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju ALTUM uzsāk informatīvu semināru ciklu ar mērķi vairot izpratni par Eiropas Savienības Investīciju plāna jeb tā dēvētā Junkera plāna darbību un veicināt kvalitatīvu investīciju projektu sagatavošanu.

 

Pirmais seminārs “ES Investīciju plāns – jaunas iespējas Latvijai” notiks 3. martā ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Seminārā īpaši aicināti piedalīties Latvijas privātā sektora uzņēmēji, valsts un pašvaldību uzņēmumi, finanšu sektors, investori un citi potenciālie investīciju projektu īstenotāji.

 

Eiropas Stratēģisko investīciju fonds ir iespēja Latvijai un Latvijas uzņēmumiem ar Eiropas Investīciju bankas līdzdalību piesaistīt investīcijas stratēģisku un augstas ekonomiskās, vides un sabiedriskās pievienotās vērtības projektu finansēšanai un īstenošanai. Seminārā tiks skaidrotas finansējuma saņemšanas iespējas.

 

Pasākums norisināsies no plkst.09:00 līdz 13:00. Ierašanās no plkst.08:30. Pasākumam var pieteikties līdz 2. martam, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, lūdzam pieteikties savlaicīgi.

 

Plašāka informācija par ES Investīciju plānu: http://ec.europa.eu/priorities/jobs-growth-and-investment/investment-plan_lv.

Saistītie raksti