Altum-Aktualitātes-Aicinām uz biznesa forumu par energoefektivitātes veicināšanu un investīcijām uzņēmumu attīstībai un konkurētspējas uzlabošanai

Aicinām uz biznesa forumu par energoefektivitātes veicināšanu un investīcijām uzņēmumu attīstībai un konkurētspējas uzlabošanai

ALTUM

14. Sep, 2016

Lai informētu par Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas sniegtajām iespējām energoefektivitātes veicināšanai, uzņēmumu attīstībai un konkurētspējas uzlabošanai, šā gada 22.septembrī Attīstības finanšu institīcijas ALTUM konferenču zālē notiks ERAB biznesa forums.

 

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB) darbojas jau 25 gadus ar mērķi sekmēt tirgus ekonomiku bankas atbalsta saņēmējvalstīs.

 

Lai gan Latvija ir viena no attīstītajām ERAB saņēmējvalstīm, Latvijas uzņēmumiem joprojām pastāv iespēja saņemt ERAB finansējumu. Šogad apstiprinātajā ERAB stratēģijā Latvijai izvirzītās prioritārās sadarbības jomas nākamajiem 4 gadiem ir enerģētikas sektors, it īpaši energoefektivitāte, un privātā sektora konkurētspēja.

 

Forums sāksies plkst.9:00 un to atklās finanšu ministre Dana Reizniece – Ozola un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.

 

Pietiekšanās forumam

Saistītie raksti