Altum-Aktualitātes-Aicinām uz "Starta dienu" Cēsis - 26.aprīlī

Aicinām uz "Starta dienu" Cēsis - 26.aprīlī

ALTUM

17. Apr, 2018

26. aprīlī Cēsīs notiks gada vērienīgākais bezmaksas pasākums jaunajiem uzņēmējiem Vidzemes reģionā “Starta diena.”

 

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, kuram ir biznesa ideja un vēlme to īstenot, kā arī ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas. Pasākuma apmeklētāji varēs iedvesmoties no nozares vadošajiem ekspertiem, uzzināt par valsts atbalstu savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai paplašināšanai, kā arī nodibināt noderīgus kontaktus.

“Starta diena” norisināsies 26. aprīlī plkst. 10:00-13:30 (ierašanās no plkst. 9:30) Priekuļos, Viesnīcā Tigra (E. Veidenbauma ielā 2).

 


Pasākumā varēs uzzināt:

  • kā pārdomāti plānot un finansēt savu ideju, kādas atbalsta iespējas uzņēmējdarbības sākšanai un attīstībai sniedz Vidzemes pašvaldības (Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve Ina Miķelsone);
  • kā izmantot digitālos rīkus pārdošanas veicināšanai (digitālā mārketinga aģentūras Infinitum dibinātājs Egils Boitmanis);
  • kā pārdomāti plānot un finansēt biznesa ideju (ALTUM Vidzemes reģiona vadītāja Olita Untāla).

Seminārā ar uzņēmējdarbības pieredzes stāstiem un padomiem, kas gūti personīgajā pieredzē, dalīsies:

  • Trikātas Piens līdzīpašnieks Rolands Putniņš ar sava uzņēmuma “pārdzimšanas”;
  • Inga Ērgle spar to,kā hobiju par uzturzinātni pārvērta par darbu, radot musli uzkodu uzņēmumu “InGo”;
  • Z/S “Priedītes” saimnieces Zanes Magones stāsts būs ar moto “Dzīvot nevis eksistēt”.

 

Olita Untāla, ALTUM Vidzemes reģiona vadītāja:

 

“Ikvienu aktīvu cilvēku, esošo un potenciālo uzņēmēju, aicinu izmantot šo iespēju tikties ar sev līdzīgi domājošiem un pārliecināties, ka savs bizness un atbalsta iespējas tās veicināšanai no valsts puses nav abstrakts jēdziens. Par to jau ir pārliecinājušies kopumā ap 300 “Starta dienu” apmeklētāju Jēkabpilī,  Daugavpilī un Kuldīgā, kas jau guvuši atziņas un nodibinājuši vēl kontaktus, lai būtu soli tuvāk savam biznesam. Uz to aicinu arī vidzemniekus – esiet aktīvi, nāciet uz “Starta dienu” Cēsīs, un, iespējams, kāds no jaunajiem uzņēmējiem drīzumā citos līdzīgos pasākumos dalīsies savā veiksmes stāstā!”

Pasākuma apmeklētājus individuāli konsultēs vadošie eksperti no vairāk nekā 10 organizācijām: ALTUM, Valsts ieņēmumu dienesta, Uzņēmumu reģistra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, komercbankām, Vidzemes plānošanas reģiona u.c. Tiem, kuri nepagūs apmeklēt bezmaksas semināru Cēsīs, būs vēl pēdējā iespēja – 31. maijā Rīgā.

“Starta dienu” rīko ALTUM un Ekonomikas ministrija.

Saistītie raksti