Altum-Aktualitātes-ALTUM atbalsta uzņēmumu ieguldījumus infrastruktūras uzlabošanā

ALTUM atbalsta uzņēmumu ieguldījumus infrastruktūras uzlabošanā

ALTUM

12. May, 2015

Uzņēmējiem, kuri darbojas apstrādes nozarē, Attīstības finanšu institūcijā Altum (ALTUM) ir pieejams finansējums ieguldījumiem infrastruktūras uzlabošanā. Finansējums ir aizdevuma veidā, un tam ir pieejama garantija 80% apmērā, kas ļauj saņemt aizdevumu ar būtiski samazinātu ķīlas prasību.

 

ALTUM programmu vadītājs Renārs Stūrmanis: „Ieguldījumi infrastruktūras uzlabošanā ir aktuāli gan topošajiem, gan esošajiem ražotājiem. Uzņēmējiem, kas plāno uzsākt ražošanu, nepieciešams izveidot infrastruktūru, piemēram, izveidot elektroapgādes, gāzes apgādes, ūdensapgādes sistēmas, izbūvēt kanalizāciju utt. Arī uzņēmumiem, kas jau darbojas, ir dažādas infrastruktūras uzlabošanas vajadzības. Piemēram, lai palielinātu ražošanas jaudu, var būt nepieciešams palielināt arī elektrības pieslēguma jaudu, tāpat var nākties uzlabot pievadceļus ražotnei vai pārbūvēt notekūdeņu savākšanas sistēmu. Šīm vajadzībām ALTUM tagad piedāvā aizdevumus ar samazinātām ķīlas prasībām.”

 

Valsts atbalsta programmas „Aizdevumi ieguldījumiem infrastruktūras uzlabošanā” aizdevumi pieejami ar atmaksas termiņu līdz 10 gadiem. Aizdevuma maksimālā summa ir 430 tūkstoši eiro. Pamatsummas maksājumus iespējams atlikt līdz 2 gadiem, ja tas ir saistīts ar ilgstošu finansētā projekta ieviešanu. Papildu informācija par programmas nosacījumiem pieejama šeit.

Saistītie raksti