Altum-Aktualitātes-ALTUM un LTRK sadarbosies, veicinot finanšu pieejamību uzņēmējiem

ALTUM un LTRK sadarbosies, veicinot finanšu pieejamību uzņēmējiem

ALTUM

19. Jan, 2017

Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecība kamera sadarbosies, kopīgi veicinot finanšu pieejamību  uzņēmējiem.

 

Sadarbības līgumu 18. janvārī parakstīja ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš un LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

 

Attīstības finanšu institūcijas ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš:

 

“Esam priecīgi uzsākt vēl ciešāku sadarbību ar Latvijas lielāko uzņēmēju organizāciju un kopīgiem spēkiem veicināt finanšu pieejamību uzņēmējiem. Tas ir vitāli svarīgi reģionos, kā arī jomās, kurās līdzekļu pieejamība privātajā tirgū ir apgrūtināta, tai skaitā strauji augošiem uzņēmumiem, kuriem noteiktā brīdī nepieciešams valsts atbalsts tās turpināšanai, tāpat arī jaunajiem uzņēmējiem, eksportējošiem uzņēmumiem, lauksaimniekiem un citām uzņēmēju grupām.  Tuvāko gadu laikā ALTUM plāno būtiski palielināt uzņēmējiem paredzēto valsts atbalsta instrumentu apjomu un ieviest jaunas atbalsta programmas. Sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru ALTUM par valsts atbalsta instrumentu pieejamību un iespējām informēs visplašāko uzņēmēju auditoriju.”

 

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš:

 

“Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera apvieno gan lielus, gan mazus, gan mikrouzņēmumus. Ikvienam no tiem kādā brīdī, kad attīstība “uzņem apgriezienus” nepieciešami līdzekļi izaugsmei, taču ne vienmēr pieejami resursi investīcijām, tāpēc vēlamies savus biedrus informēt par ALTUM finanšu instrumentiem, lai tādējādi visi kopā spētu augt un attīstīties. Mēs, kā lielākā uzņēmēju organizācija, regulāri rīkojam seminārus, apmācības un forumus gan Rīgā, gan reģionos, kur pulcējas ievērojams skaits kompāniju vadītāju un to pārstāvju, tādēļ vispusīga informācija par iespējamām investīcijām, ir ļoti svarīga un aktuāla.”

 

Sadarbības ietvaros notiks uzņēmējiem paredzēti pasākumi reģionos. Pirmais pasākums būs “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017”, kas  sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju notiks 28. un 29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā.

Saistītie raksti