Altum-Aktualitātes-Ar ALTUM garantiju SEB banka piešķir 415 tūkstošus eiro LaserWash auto bezkontakta mazgātuvju tīkla paplašināšanai

Ar ALTUM garantiju SEB banka piešķir 415 tūkstošus eiro LaserWash auto bezkontakta mazgātuvju tīkla paplašināšanai

ALTUM

11. Jun, 2018

SEB banka ir piešķīrusi 415 tūkstošu eiro ilgtermiņa aizdevumu uzņēmumam Auto Rings, aizdevumam piesaistot ALTUM garantiju 80% apmērā no šīs summas.

 

Līdzekļi tiks ieguldīti auto bezkontakta mazgātuvju tīkla paplašināšanas projekta līdzfinansēšanā – uzņēmums uzstādīs divas jaunas LaserWash 360 Plus robotizētās auto mazgātuves, kas darbojas bez cilvēka iesaistes un nodrošina augstākās kvalitātes rezultātu.


Viena no automātiskajām bezkontakta mazgātuvēm tiks uzstādīta Purvciemā, bet otra – Ādažos pie tirdzniecības centra Apelsīns. Rīgā jau šobrīd darbojas viena LaserWash auto robotizētā mazgātuve – tā atrodas Auto Rings centrā, Senču ielā 2F. Tā jau ir izpelnījusies lielu atzinību un pieprasījumu no autovadītāju puses.LaserWash 360 Plus ir inovatīva, ASV ražota iekārta, kas ir atzīta kā viena no drošākajām auto virsbūvei, ievērojami samazinot risku saskrāpēt tās virsmu. Iebraucot mazgātuvē, vispirms tiek veikta automobiļa skenēšana, lai atbilstoši gabarītiem izvēlētos optimālus mazgāšanas režīmus. Atkarībā no klienta izvēlētās programmas, auto mazgāšanas procesā tiks lietoti līdz pat deviņi profesionālās auto ķīmijas līdzekļi, bet mazgāšana tiek veikta vienlaicīgi ar 18 augstspiediena sprauslām. Vienas automašīnas mazgāšana aizņem no četrām līdz deviņām minūtēm, atkarībā no mazgāšanas programmas un auto lieluma. Auto Rings piedāvā piecas auto mazgāšanas programmas.

 

 

Auto Rings valdes loceklis Sergejs Upadiševs:

 

“ Auto Rings ir pirmais centrs Baltijā, kuram ASV ražotājs PDQ Manufacturing Inc ir uzticējis iespēju uzstādīt inovatīvās bezkontakta automātiskās auto mazgāšanas iekārtas. Pēc gadu ilgas iekārtas pārbaudes, uzklausot klientu pozitīvās atsauksmes mūsu centrā, esam nolēmuši šo pakalpojumu piedāvāt pēc iespējas plašākam klientu lokam. Pašu līdzekļiem esam izstrādājuši oriģinālu paviljona konstrukciju, kas ļaus iekārtai strādāt autonomi, to uzstādot mūsu izvēlētajā vietā.  SEB bankas un ALTUM sniegtais atbalsts ļaus mums strauji ieviest šo pakalpojumu Rīgā un apkārtnē, relatīvi īsā laika posmā uzstādot 10 līdz 20 šāda tipa autonomus paviljonus. Plānojam pakāpeniski uzsākt darbību arī citās Eiropas valstīs. Mēs esam pateicīgi par pozitīvo sadarbību ar SEB banku un ALTUM, kas profesionāli un ātri izprata mūsu biznesa ideju, un bez liekiem birokrātiskiem šķeršļiem, sniedza atbalstu mūsu plānotai straujākai attīstībai”.

 

 

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars:

 

“Priecājamies par iespēju paplašināt sadarbību ar Auto Rings, lai autovadītājiem piedāvātu modernākās inovatīvās auto mazgāšanas tehnoloģijas. Pieprasījums pēc auto mazgāšanas pakalpojumiem ir augsts, un LaserWash iekārtas jau ir sevi pierādījušas arī Latvijā. Tādēļ esam pārliecināti, ka jauno iekārtu uzstādīšana palīdzēs audzēt Auto Rings klientu skaitu un biznesa apjomus, vienlaikus piedāvājot autovadītājiem ērtu, ātru un kvalitatīvu servisu.”

 

 

ALTUM valdes locekle Inese Zīle:

 

“Valsts atbalsta finanšu instrumentus arvien aktīvāk izmanto pakalpojumu sfērā strādājoši uzņēmumi, tai skaitā IT kompānijas, medicīnas, un citu pakalpojumu sniedzēji.  Uzņēmuma Auto Rings projekts ir viens no piemēriem, kā uzņēmums attīsta savu pakalpojumu biznesu, ieviešot inovatīvu tehnoloģiju. ALTUM un SEB bankas sadarbība uzņēmuma Auto Rings finansēšanā ir lielisks paraugs tam, kā strādā valsts atbalsta instrumenti, papildinot privātā sektora finansētājus. Mūsu garantija bankai sniedz drošības sajūtu, investējot apjomīgus līdzekļus uzņēmuma attīstības projektā, savukārt uzņēmumam tā ļauj arī bez pietiekama nodrošinājuma saņemt bankā līdzekļus nepieciešamajā apjomā, kas bez garantijas nebūtu iespējams”.Auto Rings ir pirmais uzņēmums Baltijas valstīs, kam uzticēta LaserWash auto mazgāšanas iekārtu uzstādīšana. Auto Rings kopš 1998. gada specializējas transportlīdzekļu uzkopšanas pakalpojumos, piedāvājot profesionālu auto ķīmiju, nanopārklājumu uzklāšanu, auto mazgāšanu, kā arī citus pakalpojumus.

Saistītie raksti