Altum-Aktualitātes-Ar ALTUM un bankas Citadele finansējumu Jelgavā atklāta jauna Virši-A degvielas uzpildes stacija

Ar ALTUM un bankas Citadele finansējumu Jelgavā atklāta jauna Virši-A degvielas uzpildes stacija

ALTUM

31. Jan, 2020

Šā gada 31.janvārī Jelgavā atklāta jauna Virši-A degvielas uzpildes stacija, kās pēc skaita ir 61 šī tīkla stacija Latvijā.Jaunā koncepta DUS atrodas stratēģiski svarīgā vietā uz šosejas Lietuvas virzienā. Tās izveidē kopumā ieguldīts vairāk nekā viens miljons eiro, no kuriem 700 tūkstoši eiro vienādās daļās ir bankas Citadele un Attīstības finanšu institūcijas ALTUM finansējums paralēlā aizdevuma veidā.

 

 

Vitauts Ločmelis, Virši-A franšīzes ņēmēja uzņēmuma “Bairo” vadītājs:

 

“Jaunā stacija izveidota gan klientiem, gan biznesa attīstībai stratēģiski svarīgā virzienā no Rīgas uz citām Eiropas valstīm. Paplašinot degvielas uzpildes staciju tīkla pārklājumu vēl vairāk uzlabosim savu konkurētspēju degvielas tirgū, savukārt mūsu klienti iegūst vēl vienu jaunā koncepta spēka staciju, lai atpūstos un veiksmīgi turpinātu ceļu.”

 

 

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle:

 

“Uzņēmums jaunās stacijas izveidei izmantojis unikālu Eiropas Savienības finansējuma veidu. Tas darbojas līdzīgi kā subordinētais kapitāls un dod iespēju uzņēmējam uzsākt projekta  realizāciju ar mazākiem saviem resursiem, savukārt banka iegūst lielāku drošības sajūtu par veiksmīgu projekta īstenošanos. Būtiski, ka Eiropas fondu finansējumam ir atviegloti atmaksas nosacījumi un par nodrošinājumu kalpo tas pats nodrošinājums, kas ir bankas aizdevumam. Jaunās Virši-A stacijas izveidotāji paralēlo aizdevumi prasmīgi izmantojuši jauna biznesa virziena attīstīšanai un mēs esam gandarīti palīdzēt tā izaugsmei.”

 

 

Vladislavs Mironovs, Citadele valdes loceklis:

 

“Citadeles misija ir modernizēt banku nozari un sniegt klientiem nepieciešamo atbalstu. Kopā ar ALTUM varam uzņēmējiem sniegt vēl vairāk iespēju biznesa attīstībai. Esam stabils un uzticams partneris pašmāju degvielas tirgotāja Virši-A tālākās attīstības posmā, kurš ir pratis iet līdzi laikam, pielāgoties jaunām tirgus tendencēm. Pateicoties partnerībai ar ALTUM, tuvākajā laikā maziem un vidējiem uzņēmējiem, kuri kvalificēsies ALTUM portfeļgarantijai, būs iespējas saņemt lielāku finansējuma summu ar zemāku procentu likmi, saglabājot iespēju lēmumu par finansējumu saņemt dažu minūšu laikā un finansējumu vienas dienas laikā.”

Saistītie raksti