Altum-Aktualitātes-AS Baltu Veterinārija piesaista FlyCap riska kapitāla investīcijas

AS Baltu Veterinārija piesaista FlyCap riska kapitāla investīcijas

ALTUM

01. Oct, 2015

Uzņēmums Baltu Veterinārija piesaistījis investīcijas no riska kapitāla fonda FlyCap, kura lielākais investors ir Attīstības finanšu institūcija ALTUM.

 

“Piesaistītos līdzekļus plānots novirzīt produktu piedāvājuma paplašināšanai lopkopības papildaprīkojuma segmentā, kas ļaus klientiem vienuviet iegūt visu nepieciešamo ikdienas darbam fermā. Mērķtiecīgi turpināsim palielināt tirgus daļu, kā arī investēsim servisa kvalitātes un citu pakalpojumu klāsta attīstībā. Ticam, ka izcilu rezultātu pamatā ir lieliska un profesionāla komanda, kas klientam ir kā atbalsts saimnieciski izdevīgāko produktu izvēlē,” stāsta Vilnis Krauze, AS Baltu Veterinārija vadītājs.

 

FlyCap partneris Ģirts Milgrāvis: “Lai gan nozare ir izaicinājumu priekšā, mēs kā fonds, saskatām tās potenciālu un nebaidāmies riskēt, investējot AS Baltu Veterinārija attīstībā. Viennozīmīgi var teikt, ka uzņēmuma veiksmes atslēga ir profesionālā un enerģiskā komanda, kas spēj ātri pielāgoties jauniem tirgus diktētiem noteikumiem un saskata iespējas palielināt tirgus daļu apstākļos, kad citi uzņēmumi spiesti “savilkt jostas”.”

 

Par Baltu Veterinārija
Latvijas uzņēmums Baltu Veterinārija ir mūsdienīgs un profesionāls tirgus spēlētājs veterināro un lopkopības produktu segmentā, kura klienti ir gan veterinārārsti, gan zemnieku saimniecības, gan veterinārās klīnikas un aptiekas. Preču klāstā ir vairāk nekā 1000 lopkopības un veterinārie produkti. Uzņēmums nozarē darbojas kopš 2013. gada, un šo divu gadu laikā uzsākusi sadarbību ar vairāk nekā 1500 klientiem un arī komanda izaugusi līdz 16 darbiniekiem. Savukārt apgrozījums 2014. gadā sasniedza EUR 1,35 milj. 2015. gada pirmajā pusgadā apgrozījums, salīdzinājumā ar pirmajiem sešiem mēnešiem gadu iepriekš, ir pieaudzis par 26%. Neskatoties uz zemās piena iepirkuma cenas nelabvēlīgo ietekmi uz nozares attīstību, AS Baltu Veterinārijas komanda nospraudusi ambiciozus mērķus un plāno iekarot tirgus līdera pozīcijas.

 

Par FlyCap
“FlyCap Investment Fund I AIF”ir riska kapitāla fonds, kas pārvalda 10,5 milj. eiro lielu fondu. FlyCap jau ir ieguldījis tādos uzņēmumos kā AirDog, Mailigen, Bio2you, Arsenal Industrial, Cannelle Bakery, RCG Lighthouse un citos. Fonda maksimālā investīcija vienā uzņēmumā ir EUR 1,5 milj. FlyCap izskata investīcijas gandrīz visās nozarēs un visās attīstības fāzēs.

Saistītie raksti