Altum-Aktualitātes-Balso, lai noskaidrotu Atspēriena uzvarētājus!

Balso, lai noskaidrotu Atspēriena uzvarētājus!

ALTUM

15. May, 2018

Rīgas dome un ALTUM aicina piedalīties balsojumā par grantu programmas “Atspēriens” finālistu idejām, lai izraudzītos tās, kuras saņems grantu līdz 12 tūkstošiem eiro. Balsošana notiks līdz 24.maijam “Atspēriens” balsošanas vietnē.

 

Publiskais balsojums tika atklāts 14.maijā. Desmit finālistus izraudzījās konkursa žūrija, savukārt uzvarētājus noteiks sabiedrības balsojums. Uzvarētāji tiks paziņoti 30.maijā.

Idejas aicināts novērtēt ikviens, balsojot vienu reizi dienā ar vienu no sociālo tīklu Facebook vai Draugiem.lv kontiem. Balsot iespējams īpaši izveidotā vietnē.Balsojumā tiks noskaidroti tie uzvarētāji, kas grantos katrs saņems līdz 12 000 eiro. Prezentācijas video paliks visu konkursa finālistu īpašumā neatkarīgi no balsošanas rezultātiem, tādējādi viņiem būs iespēja turpināt stāstīt par savām idejām, virzīt un popularizēt tās.

Par “Atspēriens” šīs sezonas 10 finālistiem ir izraudzīti Aigars Saušs, Aleksandrs Geržatovičs, Edīte Paeglekalne un uzņēmumi: SIA “Baress”; SIA “ENME”; SIA “FEJA DARA”; SIA “Minku”; SIA “Personnel Recruitment&Rutines”; SIA “Stikla māja”; SIA “Your Move”.

Informācija par grantu programmu “Atspēriens”.

Saistītie raksti