Altum-Aktualitātes-Balso par "Atspēriens" finālistiem!

Balso par "Atspēriens" finālistiem!

ALTUM

01. Nov, 2017

Rīgas dome un ALTUM aicina piedalīties publiskajā balsojumā par grantu programmas “Atspēriens” finālistu idejām, lai izraudzītos tās, kuras saņems grantu līdz 12 tūkstošiem eiro. Balsošana notiks līdz 13.novembrim “Atspēriens” balsošanas vietnē.

 

Publiskais balsojums tika atklāts 30.oktobrī, kinoteātrī Splendid Palace demonstrējot desmit finālistu reklāmas video. Desmit finālistus no kopumā 59 dalībniekiem izraudzījās konkursa žūrija, savukārt uzvarētājus noteiks sabiedrības balsojums. 

 

Idejas aicināts novērtēt ikviens, balsojot vienu reizi dienā ar vienu no sociālo tīklu Facebook vai Draugiem.lv kontiem. Balsot iespējams īpaši izveidotā vietnē.Balsojumā tiks noskaidroti tie uzvarētāji, kas grantos katrs saņems līdz 12 000 eiro. Prezentācijas video paliks visu konkursa finālistu īpašumā neatkarīgi no balsošanas rezultātiem, tādējādi viņiem būs iespēja turpināt stāstīt par savām idejām, virzīt un popularizēt tās.Par “Atspēriens” šīs sezonas desmit finālistiem ir izraudzīti SIA “Robo Hub”, SIA “Panonia Group”, SIA “Monetization Solutions”, SIA “Tribaso”, “EHO – Monitoringa sistēma zirgu izjādēm un treniņiem”, SIA “Positive Company”, SIA “Sportlex”, SIA “Simple Way Engineering”, SIA “CastPrint” un SIA “Velovieta-Operēšanas serveris”.

Informācija par grantu programmu “Atspēriens”.

Saistītie raksti