Altum-Aktualitātes-Banka Citadele pievienojas portfeļgarantiju izsniedzēju partneru lokam

Banka Citadele pievienojas portfeļgarantiju izsniedzēju partneru lokam

ALTUM

21. Jan, 2020

Banka Citadele un Attīstības finanšu institūcija ALTUM parakstīja līgumu, kas tuvākajā laikā ļaus mazajiem un vidējiem uzņēmumiem arī bankā Citadele saņemt ALTUM portfeļgarantijas.

 

Līdz ar to ALTUM portfeļgarantijas uzņēmējiem pieejamas šādās kredītiestādes – banka Citadele, SEB banka, Swedbank, Unicredit Leasing un Luminor.

 

Portfeļgarantijas ir ALTUM finanšu instruments, kas ļauj uzņēmējiem finansējumu bankā saņemt ar samazinātu procentu likmi un zemākām nodrošinājuma prasībām. Atšķirībā no individuālajām kredītu garantijām, portfeļgarantiju gadījumā banka kreditēšanas darījumam, kas atbilst programmas nosacījumiem, automātiski var piešķirt valsts garantiju. Portfeļgarantijas paātrina finansējuma saņemšanu uzņēmumiem, turklāt ALTUM garantētos aizdevumus uzņēmēji bankās var saņemt ar samazinātu procentu likmi.

 

Banka Citadele infoemē, ka jau šobrīd mazajiem un vidējiem uzņēmumiem Citadele piedāvā  iespēju saņemt Mikrokredītu bez ķīlas. Pieteikšanās Mikrokredītam ir ērta un vienkārša, un, pateicoties automatizētam izvērtēšanas procesam, lēmumu iespējams saņemt dažu minūšu laikā. Klientiem, kas kvalificēsies ALTUM portfeļgarantijai, būs iespējas saņemt lielāku finansējuma summu ar zemāku procentu likmi, saglabājot iespēju lēmumu par finansējumu saņemt dažu minūšu laikā un finansējumu vienas dienas laikā.

 

 

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle:

 

“Portfeļgarantijas ir mūsdienīgs uzņēmēju atbalsta rīks, kura izmantošana pakāpeniski pieaug, un redzam, ka uzņēmēji novērtē gan izdevīgākus finansējuma nosacījumus, gan saņemšanas ātrumu. Tāpēc augstu novērtējam bankas Citadele nodrošināto automatizēto pakalpojuma saņemšanu klientiem. Līdz ar bankas Citadele pievienošanos mūsu portfeļgarantiju programmas partneru lokam ar pārliecību varam teikt, ka finansējums mazajiem un vidējiem uzņēmējiem ir arvien pieejamāks un tā saņemšana top arvien ātrāka un ērtāka.”

 

 

Vladislavs Mironovs, bankas Citadele valdes loceklis:

 

“ALTUM portfeļgarantiju piesaiste dos iespēju piešķirt Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem mikrokredītu lielākā apmērā, nepalielinot pieteikuma izvērtēšanas laiku. Pieteikšanās process netiek apgrūtināts un, pateicoties automatizētam izvērtēšanas procesam, naudu kontā būs iespējams saņemt vienas dienas laikā. Pateicoties sadarbībai ar ALTUM, banka varēs izsniegt  mikrokredītus arī tiem uzņēmumiem, kuri līdz šim nekvalificējās nodrošinājuma trūkuma dēļ.”

Saistītie raksti