Altum-Aktualitātes-Forumi “Valsts atbalsta biznesu” - tiekamies Rīgā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Jelgavā

Forumi “Valsts atbalsta biznesu” - tiekamies Rīgā, Liepājā, Rēzeknē, Valmierā un Jelgavā

ALTUM

14. Sep, 2017

Septembrī un oktobrī piecās Latvijas pilsētās notiks forumi “Valsts atbalsta biznesu”. Piedāvāsim visaptverošu informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai. Šogad Ekonomikas ministrijas, ALTUM un LIAA kopīgi rīkotajos  pasākumos piedalīsies vairāk nekā 20 organizācijas.

 

Piesakies uz pasākumu un iepazīsties ar dienaskārtību:

 

 

Ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens:

 

“Valdības rīcības plānā par vienu no prioritārajiem rīcības virzieniem ekonomikas transformācijai ir noteikta inovācija. Mums kopā – gan politikas veidotājiem, gan uzņēmējiem – ir jāvirza pārmaiņas modernas ekonomikas virzienā – ieguldot gan domāšanas, gan uzvedības maiņā tā, lai katra darbība būtu vērsta uz inovācijās balstītu atbildīgu rīcību. Šajā virzienā strādājam un turpināsim aktīvi strādāt, lai atbalstītu uzņēmumu centienus investēt inovācijās, novatoriskos risinājumos un produktivitātes kāpumā. Šobrīd esam atbalsta pilnbriedā – uzņēmējdarbības uzsākšanai un tālākai izaugsmei pieejamā valsts atbalsta apmērs ir vairāk kā 400 miljoni eiro. Vēl strādājam pie  jaunām atlases kārtām atbalstam jaunu produktu ieviešanai ražošanā, ražošanas telpu modernizācijai un industriālo objektu energoefektivitātes paaugstināšanai.”

 

Reinis Bērziņš, ALTUM valdes priekšsēdētājs:

 

“Ik dienu strādājot ar uzņēmējiem, redzam, ka ideju un uzņēmības uzņēmējiem netrūkst. Arī valsts atbalsta programmas, kas palīdz tapt jauniem biznesiem un augt jau esošajiem, ir plašā klāstā. Kur un kā to izdarīt, palīdzēt noorientēties šajā piedāvājumā – tāds ir viens no šo forumu mērķiem. Otrs, ne mazāk svarīgs – palīdzēt veidot kontaktus. Mūsu pētījumos divi no trīs uzņēmējiem atzīst, ka pieredzes apmaiņa ar citiem uzņēmējiem noteikti būtu noderējusi biznesa sākuma stadijā. Tāpēc aicinu izmantot gan forumu sadaļu par to, ko valsts piedāvā biznesam, gan ieklausīties citu uzņēmēju pieredzē un dibināt kontaktus, kas var noderēt aizraujošajā uzņēmējdarbības ceļā. No savas puses stāstīsim gan par ALTUM piedāvājumu, gan iepazīstināsim ar mūsu klientu pieredzes stāstiem”.

 

Andris Ozols, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors:

 

“Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sniedz plašu atbalstu ikvienam, kurš ir pieņēmis lēmumu attīstīt savas biznesa idejas un kļūt par uzņēmēju. Un esam pārliecināti, ka tikai sadarbība noved pie veiksmīga rezultāta – gan no mūsu, valsts pārvaldes, gan jūsu – uzņēmēju puses. Tāpēc šie forumi ir kļuvuši par labu tradīciju un draudzības apliecinājumu. LIAA komanda ir tik spēcīga kā vēl nekad, tāpēc aicinu ikvienu gan uzmanīgi klausīties par to, kādas programmas šobrīd administrē LIAA, gan izmantot iespēju klātienē aprunāties ar kolēģiem”.

Saistītie raksti