Altum-Aktualitātes-Forums par investīciju piesaisti sociālajai uzņēmējdarbībai - 16.maijā

Forums par investīciju piesaisti sociālajai uzņēmējdarbībai - 16.maijā

ALTUM

13. Apr, 2018

Aicinām uz ikgadējo un nozīmīgāko sociālās uzņēmējdarbības nozares pasākumu – Sociālās uzņēmējdarbības forumu 2018, kas notiks 16.maijā Rīgā.

 

Forumā tiks runāts par investīciju piesaisti sociālajai uzņēmējdarbībai – finanšu un biznesa vadības eksperti sniegs zināšanas par investīciju veidiem un gatavību tām. Pieredzē par finansējuma piesaisti dalīsies:

  • sociālais uzņēmums “BlindArt” – pirmais ALTUM sociālās uzņēmējdarbības granta saņēmējs Latvijā;
  • ekoloģiskās modes uzņēmums “Projekts QUID” (Progetto QUID) no Itālijas, kas rada unikālas apģērbu kolekcijas, nodarbinot sievietes no sociālā riska grupām, un 2017.gadā sasniedzot 2 miljonus eiro lielu apgrozījumu.

 

Savukārt pašu investoru redzējumu un vēlmes atklās:

  • Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls (LatBAN);
  • SEB banka;
  • ALTUM;
  • Dānijas Sociālā Kapitāla Fonds (Den Sociale Kapitalfond), kas dažādos sociālās ietekmes uzņēmumos un sociālajās programmās Dānijā un Zviedrijas dienvidu reģionā ieguldījis teju 47 miljonus eiro.

 

Foruma programma

Sociālās uzņēmējdarbības forums 2018 norisināsies “RISEBA” Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes iela 4, Rīgā. Ieejas biļetes līdz 14.maijam iespējams iegādāties ekase.lv, vietu skaits ir ierobežots.

 

Lai teoriju apvienotu ar praksi, Foruma ietvaros norisināsies arī sociālo uzņēmumu un sociālās uzņēmējdarbības ideju prezentāciju konkurss par 1000 EUR mini-investīciju – stipendiju no labdarības veikala “Otrā Elpa”. Uzvarētāju noteiks auditorijas balsojums.

 

 

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbība asociācijas direktore Madara Ūlande:

 

“Ikdienā redzam, ka interese par investīcijām sociālo uzņēmumu vidū ir, bet ne vienmēr pietiek zināšanas un izpratnes par investīciju būtību, veidiem, un to, ko patiesībā investori sagaida un kas viņiem ir svarīgi. Forums, līdzīgi kā iepriekšējos gados, būs arī satikšanās un jaunu partnerību veidošanas vieta dalībniekiem – jau tagad zinām, ka dalībnieku vidū būs gan sociālie uzņēmumi, gan potenciālie investori, gan citi nozares “spēlētāji”, kuri katrs savā veidā ir gatavi piedalīties spēcīgas sociālās uzņēmējdarbības vides radīšanā Latvijā.”

  

Pasākumā aicināti pulcēties sociālie uzņēmēji, šīs jomas interesenti, investori un nozares institūciju pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 

Forumu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Fondu atvērtai sabiedrībai DOTS. Pasākumu atbalsta Britu Padome Latvijā, Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, labdarības veikals “Otrā Elpa”, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, Eiropas Investīciju bankas Institūts, SEB banka, Vadības konsultāciju uzņēmums CIVITTA, ALTUM, Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā un Dienas Bizness.

Saistītie raksti