Altum-Aktualitātes-Grantu konkursā "Atspēriens" izvirzīti desmit finālisti

Grantu konkursā "Atspēriens" izvirzīti desmit finālisti

ALTUM

12. Oct, 2018

Grantu konkursā “Atspēriens” ir izvērtētas iesniegtās idejas un noteikti desmit finālisti, kuriem būs iespēja izveidot sava produkta vai pakalpojuma reklāmas video un pretendēt uz 12 000 eiro lielu atbalstu no pašvaldības.

 

Sabiedrības balsojums būs viens no kritērijiem, uz kā pamata tiks pieņemts lēmums par uzvarētājiem. Balsot par saviem favorītiem varēs vienu reizi dienā, izmantojot sociālā tīkla “Facebook” kontu. Idejas tiks nodotas sabiedrības vērtējumam 1.novembrī.

 

Rudens konkursā par finālistiem ir kļuvuši desmit jaunie uzņēmumi. SIA “Staffin” piedāvā personāla atlases automatizācijas programmatūru, SIA “JM Industry” izveidojuši tērpu konstruēšanas/modelēšanas vietni un tērpu ražošanu nodrošina  no ekoloģiskiem modes audumiem, SIA “Print Art” ražo stāju koriģējošus T-kreklus, SIA “Lowtech” ražo viedo tehnoloģiju lādētājus, savukārt SIA “Babbit and Friends” izveidojuši mūzikas atskaņošanas iekārtas ģimenēm ar maziem bērniem.

 

Finālā iekļuvuši arī SIA “Gudrāk Labāk Vieglāk”, kas nodarbojas ar nootropo enerģijas batoniņu ražošanu. Uz balvu pretendē arī četras fiziskās personas – Arturs Burņins, kurš izveidojis elektrisko skūteru koplietošanas platformu, Pēteris Potapovs, kurš nodrošina elektrisko skrejriteņu nomu viesnīcās, Jānis Jansons, kurš veido attīstošus velo parkus pilsētvidē un Ēvalds Urtāns, kurš izstrādājis mobilo lietotni komunikācijas spēju uzlabošanai ar mākslīgā intelekta palīdzību.

 

Pretendentiem, kuru idejas nav tikušas finālā, ir iespēja saņemt žūrijas ekspertu vērtējumu un komentārus, vēršoties pie organizatoriem.

 

Rīgas dome kopš 2009.gada īsteno grantu programmu “Atspēriens”, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti.

 

Kopš 2009.gada “Atspērienam” pieteikušies vairāk nekā 1700 dalībnieki, no kuriem 157 saņēmuši atbalstu. Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju “Altum”.

Saistītie raksti