Altum-Aktualitātes-HansaMatrix ar ALTUM atbalstu piesaista Swedbank finansējumu darbības apjoma palielināšanai

HansaMatrix ar ALTUM atbalstu piesaista Swedbank finansējumu darbības apjoma palielināšanai

ALTUM

15. Sep, 2017

Augsto tehnoloģiju uzņēmums AS “HansaMatrix”, izmantojot attīstības finanšu institūcijas ALTUM kredīta garantiju 562 000 eiro apmērā, uzņēmuma tālākai izaugsmei piesaistījis bankas “Swedbank” līzingu 703 000 eiro apjomā.

 

Bankas piešķirtais līzinga apjoms ļaus “HansaMatrix” palielināt ražošanas jaudas, ņemot vērā augošo pieprasījumu no esošajiem pircējiem, kā arī jaunu klientu piesaisti, kuri tuvākajos gados plāno palielināt pasūtījumu apjomu.“HansaMatrix” ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kura akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” oficiālajā sarakstā. Kompānija veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, to industrializāciju, kā arī sniedz integrētus ražošanas pakalpojumus klientiem, datu tīklu iekārtu, lietu interneta, industriālo sistēmu un citus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos.

 

Ilmārs Osmanis, HansaMatrix valdes priekšsēdētājs:

 

“HansaMatrix, izmantojot Swedbank piešķirto līzinga apjomu un Altum piešķirto garantiju, veic investīcijas jaunās tehnoloģijās un ražošanas kapacitātes palielināšanā, nodrošinot iespēju turpināt atttīstīt augsto tehnoloģiju produkcijas ražošanu.”

 

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle:

 

“Ar “HansaMatrix” grupas uzņēmumiem ALTUM jau vēsturiski ir izveidojusies ļoti veiksmīga, konstruktīva sadarbība. ALTUM ar savu atbalstu ir piedalījies vairāku grupas uzņēmumu projektu realizēšanā, ne tikai nodrošinot valsts garantijas aizņēmumiem komercbankās, bet arī nodrošinot līdzfinansējumu paralēlā aizdevuma formā. “HansaMatrix” ir strauji augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas pēdējo 15 gadu laikā ir kļuvis par vienu no vadošajiem Ziemeļvalstu ražotājiem, un ir piemērs tam, ka, veicot apjomīgas, vienlaikus rūpīgi pārdomātas investīcijas pētniecībā un jaunu produktu izstrādē, Latvijā iespējams attīstīt inovatīvu produktu ražošanu un veiksmīgu to eksportu globālā mērogā.”

 

Ieva Vīgante, Swedbank valdes locekle, Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītāja:

 

“Savos darbības gados uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem elektronisko sistēmu ražotājiem Ziemeļeiropā: Somijā, Zviedrijā un Norvēģijā. “HansaMatrix” spēja radīt kvalitatīvus augsto zināšanu produktus ir labi zināma. Esam gandarīti, ka varam būt atbalsts un ilgtermiņa sadarbības partneris uzņēmumam, kurš sekmē Latvijas eksportspējas palielināšanu, ražojot augstas pievienotās vērtības produktus.”

Saistītie raksti