Altum-Aktualitātes-Hanzas Elektronika piesaistījusi FlyCap riska kapitāla fonda investīcijas

Hanzas Elektronika piesaistījusi FlyCap riska kapitāla fonda investīcijas

ALTUM

13. Oct, 2015

SIA Hanzas Elektronika piesaistījusi investīcijas 600 tūkstošu eiro apmērā no riska kapitāla fonda FlyCap, kura lielākais investors ir Attīstības finanšu institūcija ALTUM. Investīcija tiks izmantota apgrozāmajiem līdzekļiem, jaunām modernām iekārtām, kā arī ražotnes telpu Ogrē paplašināšanai.

 

Uzņēmums tuvā nākotnē plāno veikt investīcijas “Science Park” izveidē, kurš darbosies līdzīgi kā tehnoloģiju akseleratori, cilvēkiem ar biznesa idejām tehnoloģiju jomā varēs iegūt telpas, kā arī būtisku atbalstu no pieredzējušiem tehnoloģiju un biznesa cilvēkiem. SIA Hanzas Elektronika aktīvi iesaistās jaunu inovāciju izveidē, un ir palīdzējusi tādu biznesu un/vai uzņēmumu izveidē kā SIA EuroLCD, SIA Lightspace Technologies, SIA ZeroPowerDisplays.

 

SIA Hanzas Elektronika tehnoloģiski ir viens no 3 modernākajiem elektronikas ražošanas pakalpojumu sniedzējiem Baltijā un Ziemeļvalstīs. Pēdējos 5 gadus uzņēmuma pārdošanas apjoms stabili aug un ir paredzams, ka šī gada apgrozījums būs virs EUR 12 miljoniem, kas būs pieaugums par 20% pret 2014. gada apgrozījumu EUR 10,7 miljonu apmērā.

 

Uzņēmuma straujais apjoma pieaugums saistīts ar esošo klientu, tai skaitā Microtīkls, produktu ražošanas piegaumu pēdējā gada laikā, ka arī jaunu klientu produktu, kā, piemēram AirDog, ražošanas uzsākšanu, kuru pieprasījuma apmierināšanai ir nepieciešams kapitāls jaunām iekārtām un apgrozāmie līdzekļi.

 

“Latvijas datoru, elektronisko un optisko iekārtu ražošanas nozare jau ilgstoši uzrāda vienu no augstākajiem pieauguma tempiem. Tas saistīts ar uzņemēju zināšanu, ražošanas kapacitātes un entuziasma pieaugumu,” komentē Ilmārs Osmanis.

 

Jānis Skutelis, FlyCap partneris, stāsta: “Mēs ieguldījām, tāpēc ka mūsdienās cilvēkiem pieaug interese par “IT hardware“, “Gadgets”,”Internet of Things”, “Smart house” utt. Jauni tehnoloģiju produkti tirgū nonāk arvien ātrāk. Mēs redzam SIA Hanzas Elektronika kā līderi tehnoloģiju jomā Baltijā un 2000 km rādiusā ap Rīgu.”

Saistītie raksti