Altum-Aktualitātes-Konference “Vai biznesa izglītība sekmē Latvijas tautsaimniecības konkurētspēju? Programmas, zīmoli, partnerība”

Konference “Vai biznesa izglītība sekmē Latvijas tautsaimniecības konkurētspēju? Programmas, zīmoli, partnerība”

ALTUM

01. Nov, 2017

Šā gada 3.novembrī Rīgā notiks Banku augstskolas rīkota praktiskā konference “Vai biznesa izglītība sekmē Latvijas tautsaimniecības konkurētspēju? Programmas, zīmoli, partnerība”.

 

Konferences mērķis ir veicināt diskusiju par biznesa izglītības lomu un iespējām Latvijā, kā arī sniegt praktiskas rekomendācijas biznesa izglītības attīstībai un tās konkurētspējas un pievienotās vērtības celšanai. Konference tiek organizēta Banku augstskolas 25 gadu jubilejas ietvaros.

 

Pasākums notiks ALTUM konferenču zālē, Doma laukumā 4, plkst.13.

 

Konferencē uzstāsies:

  • Valdis Dombrovskis, Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos, atbild arī par finanšu stabilitāti, finanšu pakalpojumiem un kapitāla tirgu savienību (tēma – „Eiropas ekonomiskās un monetārās savienības stiprināšana, ietekme uz Latvijas konkurētspēju”);
  • Andris Sarnovičs, Banku augstskolas rektors (tēma – „Biznesa izglītības specifika un perspektīvas: kvalitāte un partnerība”);
  • Juris Gulbis, SIA „Lattelecom” valdes priekšsēdētājs (tēma – “Nākotnes darbiniekiem nepieciešamās prasmes”);
  • Reinis Bērziņš, ALTUM valdes priekšsēdētājs (tēma – „ALTUM sadarbība ar augstākās izglītības institūcijām: pieredze un iespējas”).

 

Ekspertu diskusijā ir aicināti piedalīties:  akadēmisko un zinātniski pētniecisko institūciju pārstāvji, nozaru ministriju atbildīgās amatpersonas, komercsabiedrību vadošie eksperti, finanšu institūciju vadītāji, finanšu tirgus uzraudzības institūcijas pārstāvji, ekonomikas eksperti un vairāku citu valstisko un nevalstisko institūciju pārstāvji.

 

Eksperti diskusijā spriedīs par tādiem nozīmīgiem problēmaspektiem, kā: Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas un izglītības sistēmiskās saiknes, biznesa izglītības attīstības nosacījumi augstākās izglītības līmenī, biznesa izglītības un pētniecības specifikas atzīšana, biznesa izglītības institūciju iespējamie ieguvumi no partnerības, biznesa izglītības spēja veidot studiju (tostarp arī tālākizglītības mācību) saturu atbilstoši industriju vajadzībām un gaidām.

Konferences tiešraidi varēs vērot Banku augstskolas mājaslapā – www.ba.lv un Eiropas mājas portālā www.esmaja.lv

Saistītie raksti