Altum-Aktualitātes-Labklājības ministrija aicina uz Sociālās uzņēmējdarbības konferenci

Labklājības ministrija aicina uz Sociālās uzņēmējdarbības konferenci

ALTUM

03. Sep, 2018

26. septembrī Labklājības ministrija aicina ikvienu interesentu uz Sociālās uzņēmējdarbības konferenci (Likums. Grants. Pieredzes stāsti.). Konference ir simbolisks veltījums Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadei, jo tieši šogad stājās spēkā Sociālā uzņēmuma likums un ir sākusies aktīva sociālo uzņēmumu reģistrācija.

 

Sociālās uzņēmējdarbības konference  būs lieliska iespēja vienuviet uzzināt visu aktuālāko un svarīgāko par sociālo uzņēmējdarbību – tajā tiks izskaidrots, ko regulē un kādus praktiskus ieguvumus sniedz Sociālā uzņēmuma likums, kā iegūt sociālā uzņēmuma statusu un kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, pretendējot uz sociālā uzņēmuma statusu. Vērtīgi būs dzirdēt informāciju par granta saņemšanas nosacījumiem un uzklausīt ieteikumus, kā sagatavot veiksmīgus finansējuma pieprasījuma projektus. Pasākuma iedvesmojošākā daļa būs trīs sociālo uzņēmēju pieredzes stāsti – par savu ceļu līdz sociālā uzņēmuma dibināšanai un granta saņemšanai stāstīs jaunizveidotais sociālais uzņēmums “KK Original Design”, Cēsu Jaunā skola un Latvijas Samariešu apvienība. Konference noslēgsies ar kopīgu diskusiju par sociālās uzņēmējdarbības tendencēm un nākotnes attīstību Latvijā.

 

Konferences moderatore – TV žurnāliste Kristīne Garklāva.

 

Pilnu konferences programmu skatīt ŠEIT.

 

Konferences runas personu aprakstus skatīt ŠEIT.

 

Dalība konferencē ir bez maksas, un tā norisināsies Rīgā, VEF Kvartāla Kamerzālē, Ieriķu ielā 5A.

 

Konference būs skatāma arī video tiešraidē Labklājības ministrijas tīmekļvietnē www.lm.gov.lv un sociālā tīkla Facebook lapā https://www.facebook.com/labklajibasministrija/.

Papildu informācija par konferenci: 

 

Juris Cebulis – juris.cebulis@lm.gov.lv
Līga Ivanova – liga.ivanova@inbox.lv

 

UZMANĪBU! Ņemot vērā ierobežoto vietu un lielo pieteikumu skaitu dalībai Sociālās uzņēmējdarbības konferencē, PIETEIKŠANĀS KONFERENCEI IR SLĒGTA! Apstiprinātajiem dalībniekiem ziņa par dalību konferencē tiks nosūtīta elektroniski pēc 17. septembra.

Saistītie raksti