Altum-Aktualitātes-Latvija un Ķīnas banka paraksta nodomu par sadarbību investīciju projektu fonda veidošanā

Latvija un Ķīnas banka paraksta nodomu par sadarbību investīciju projektu fonda veidošanā

ALTUM

04. Nov, 2016

Šodien, 4.novembrī, 16+1 samita ietvaros Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Ķīnas Industriālā un komercbanka (Industrial and Commercial  Bank of China, turpmāk ICBC) parakstīja sadarbības nodomu protokolu, veidojot fondu investīciju projektu finansēšanai Centrālajā  un Austrumeiropā.

 

Valdība ir nominējusi ALTUM pārstāvēt Latviju investīciju projektu fonda veidošanā. Nodomu protokolu parakstīja ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš un ICBC fondu pārvaldes kompānijas Sino-CEEF izpilddirektors Chen Aiping.

 

ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš:

 

“Nodomu protokols ir vēl viens solis tuvāk tam, lai Latvija varētu iesaistīties sadarbības mehānismā finanšu jomā starp Ķīnu un Centrālās  un Austrumeiropas valstīm.  Tādējādi esam pavirzījušies tuvāk Latvijas iespējamajai dalībai jaunā finansēšanas platformā, kuras mērķis ir palielināt investīcijas reģionā.  Gatavību piedalīties fonda izveidē jau apliecinājušas Polija un Čehija. ALTUM ar savu pieredzi un ekspertīzi investīciju projektu virzīšanā ir gatava strādāt Latvijas interesēm labākā iespējamā sadarbības modeļa izveidošanai.”

Foto galerija

Saistītie raksti