Altum-Aktualitātes-Par ALTUM Zemgales reģiona vadītāju kļuvis Alksnis

Par ALTUM Zemgales reģiona vadītāju kļuvis Alksnis

ALTUM

13. Oct, 2023

 Par ALTUM Zemgales reģiona vadītāju kļuvis Armands Alksnis, kurš turpmāk rūpēsies par filiālēm Jelgavā, Bauskā un Jēkabpilī. 

 


Alksnis iepriekš vadījis vairāku banku, tostarp AS “Citadele banka”, AS “Luminor Bank” un AS “Swedbank” filiāles un reģionālās nodaļas, kā arī bijis VSIA “Autotransporta direkcija” klientu apkalpošanas centra vadītājs. Viņa pienākumos bija plānot un vadīt komandas, darbs ar klientiem, pārdošanas un arī nefinanšu mērķu sasniegšana.

 


Alkšņa pienākumos būs nodrošināt ilgtspējīgu valsts un Eiropas Savienības finansējuma pieejamību uzņēmējiem, informēt iedzīvotājus par energoefektivitātes atbalstu gan privātpersonām, gan uzņēmējiem, vadot savu komandu Zemgales reģionā.
Altum” pārstāvji norāda, ka Alksnis turpmāk būs “Altum” Zemgales “kontrolpunkts”, lai organizētu sadarbības veidošanu un attīstību ar sociālajiem partneriem, tostarp pašvaldību vadītājiem, biznesa inkubatoriem, lauku partnerībām, uzņēmēju klubiem, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, Lauku atbalsta dienestu un citām organizācijām, ar mērķi veicināt valsts, Eiropas Savienības un “Altum” atbalsta programmu izmantošanu.

 


Altum” ir valsts kapitālsabiedrība, kas ar valsts atbalsta finanšu instrumentu palīdzību sniedz atbalstu noteiktām mērķa grupām finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos u.c.), konkrētu programmu ietvaros, papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mentorings), kā arī realizējot citas valsts deleģētas funkcijas.
Altum” 40% akciju turētājs ir Finanšu ministrija, 30% akciju turētājs – Ekonomikas ministrija un 30% akciju turētājs – Zemkopības ministrija. “Altum” obligācijas ir iekļautas biržas “Nasdaq Riga” parāda vērtspapīru sarakstā.

Saistītie raksti