Altum-Aktualitātes-“Pavasaris 2019” - lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde

“Pavasaris 2019” - lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde

ALTUM

07. Apr, 2019

No 11. līdz 13. aprīlim Izstāžu kompleksā Rāmava notiks 27. starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde “Pavasaris 2019”.

 

Izstādi organizē SIA A.M.L. sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministriju un izstādes ģenerālsponsoru banku Citadele. Izstādes atklāšana notiks 11.aprīlī plkst. 11:00.

 

Izstāde “Pavasaris 2019” Izstāžu kompleksā “Rāmava” durvis vērs no 11. līdz 13.aprīlim, un trīs dienu garumā, no ceturtdienas līdz sestdienai, Rāmavā pulcēsies vairāki tūkstoši profesionāļu un interesentu.

 

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 330 dalībnieku, tostarp savu piedāvājumu un jaunumus prezentēs gan ilggadēji, gan vēl pirms tam izstādē nesatikti dalībnieki.  Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt ne tikai tehniku un materiālus, bet arī konsultēties ar ekspertiem par sev vispiemērotākajiem piedāvājumiem, un būs, no kā izvēlēties – traktortehnika, zemes apstrādes agregāti, graudu pirmapstrādes iekārtas, kā arī lopbarība un aprīkojums lopkopībai. Speciālisti varēs novērtēt arī industriālo tehniku – ekskavatorus, teleskopiskos iekrāvējus, pļāvējus, kā arī citas iekārtas komunālajiem darbiem un saimniecību modernizēšanai.

 

Izstādes ietvaros notiek plaša izglītojošā programma pieredzes apmaiņai, ietverot bioloģisko lauksaimniecību (ceturtdienā), aktualitātes lauksaimniekiem (piektdienā), lopkopības tehnoloģijas un tendences (piektdienā un sestdienā), kā arī dārzeņu audzēšanu un dārzkopību (sestdienā). Izglītojošā programma tiek rīkota sadarbībā ar Zemkopības ministriju, Lauku atbalsta dienestu, AS “Latvijas mediji” portālu “laukos.lv”, Zemnieku saeimu, Latvijas Lauksaimniecības Universitāti un citu organizāciju pārstāvjiem.

 

Jau trešo gadu banka Citadele atbalsta Rāmavas izstādi. “Lauksaimniecība ir nozīmīga tautsaimniecības nozare Latvijas ekonomikā, un mums ir svarīgi būt tur, kur ir mūsu klienti un sadarbības partneri” saka Pēteris Plaudis, bankas Citadele pārstāvis. Izstādē Citadeles stendā varēs iepazīties ar bankas piedāvātajām iespējām uzņēmumiem, tajā skaitā līzinga un kredīta lauksaimniecības tehnikas finansējuma piesaistē. Citadele aicina visus interesentus 12.aprīlī apmeklēt semināru telpas un uzzināt par savam uzņēmumam piemērotākajiem finansējuma veidiem un iespējām.

 

Pavasarī daudzi darbi jāpaveic arī dārzā, tāpēc apmeklētāji izstādē “Pavasaris 2019” varēs noskatīt un iegādāties instrumentus, dārza tehniku, augļu kociņus, košumkrūmus un pārējo skaistam un koptam dārzam nepieciešamo.

 

Plašāka informācijanotikumu, semināru un diskusiju plānā.

Uz tikšanos Rāmavā no 11. līdz 13. aprīlim.

Izstādes darba laiks Ce-Se 10-17.

 

Papildus informācija:

Laura Lūse
Izstāžu daļas vadītāja          
+ 371 67 600 409
izstade@aml-ramava.lv
www.aml-ramava.lv

Saistītie raksti