Altum-Aktualitātes-Paziņoti grantu programmas "Atspēriens" uzvarētāji

Paziņoti grantu programmas "Atspēriens" uzvarētāji

ALTUM

17. Nov, 2017

Grantu programmā “Atspēriens” piektdien, 17. novembrī, svinīgā pasākumā Rīgas Centrāltirgū, paziņoti uzvarētāji  – astoņi uzņēmēji, kuri saņems grantu sava produkta vai pakalpojuma tālākai attīstīšanai. Kopējais grantu apjoms ir 63 000 eiro. 

 

“Atspēriena” šīs sezonas uzvarētāji:

  • SIA “Robo Hub”
  • SIA “Tribaso”
  • SIA “EHO”
  • SIA “Positive Company”
  • SIA “Sportlex”
  • SIA “Simple Way Engineering”
  • SIA “CastPrint”
  • SIA “Velovieta”.

 

Šis bija pirmais “Atspēriena” konkurss, kura žūrija bija arī sabiedrība. Par finālistu desmit biznesa video prezentācijām varēja nobalsot no 30. oktobra līdz 13.novembrim. Kopējais saņemto balsu skaits bija gandrīz 27 000.

 

Armands Krūze, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i.:

 

“Mazais bizness un uzņēmējdarbība ir viens no Rīgas attīstības dzinējspēkiem. Rīga ir uzņēmējdarbībā aktīvākais reģions Latvijā, ko apliecina arī pēdējie “Lursoft” dati. Atbalstot uzņēmējus, mēs atbalstām savu pilsētu un valsti. Esam gandarīti, ka šoreiz konkursa rezultāti bija atkarīgi arī no sabiedrības izvēles.”

 

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle:

 

“Mazais bizness ir liels bizness. Rīgā, Latvijā un visā pasaulē mazais un vidējais bizness veido aptuveni 90% no visiem biznesiem, turklāt tas nav vienkārši liela biznesa miniatūra kopija. Manuprāt, mazais bizness noteikti ir kas vairāk, tas ir drosme darīt šodien nevis rīt vai nākamnedēļ, vēlme ko sasniegt, kas ir lielāka par bailēm no neizdošanās. Un to mēs lieliski redzam arī šī gada “Atspēriena” laureātos. Ar katru no jums patiesi lepojamies un novēlam sasniegt savus mērķus. No savas puses, mēs, ALTUM sniegsim jums atbalstu šajā aizraujošajā uzņēmējdarbības ceļā.”Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar ALTUM. “Atspēriena” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi grantu programmas interneta vietnē, sociālajās vietnēs: Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma “Atspēriens”).

Saistītie raksti