Altum-Aktualitātes-Piesakies Atspēriena grantam līdz 25.septembrim!

Piesakies Atspēriena grantam līdz 25.septembrim!

ALTUM

10. Sep, 2018

Jauna iespēja – līdz 25.septembrim piesakies grantu programmai “Atspēriens” !  Biznesa ideju pieteikumus konkursam var iesniegt līdz šā gada 25. septembrim.

 

Ar projekta iesniegumu saistītā informācija – konkursa nolikums, veidlapa un vērtēšanas kritēriji, pieejama sadaļā Nolikums & veidlapas. Arī šogad finālistu idejas varēs novērtēt ikviens, balsojot ar sociālo kontu starpniecību.Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar ALTUM. “Atspēriens” aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma  “Atspēriens”).

 

Rudens sezonas atklāšanā, 4.septembrī, Rīgas domes un ALTUM komandas viesojās pie viena no iepriekšējo gadu konkursu laureātiem, uzņēmuma “Hackmotion”.

 

 

Armands Krūze, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i.:

 

“Prieks, ka mūsu laureāti sekmīgi attīstās un aug. Kā teica latviešu rakstnieks un arī skolotājs Reinis Kaudzīte – “Zināšanas ir manta, un mācības ir šīs mantas atslēga”, arī “Atspēriens” ir tas, kas veicina jaunu ideju attīstību un jaunu zināšanu iegūšanu, un zināšanas ir panākumu atslēgas. Grantu programma “Atspēriens” ir arī atslēga tiem, kas ir aizbraukuši prom no Rīgas un Latvijas, jo “Atspēriens” rada iespēju atgriezties un atvērt jaunas durvis, saņemot līdz pat 12 000 eiro lielu grantu sava biznesa uzsākšanai.”

 

 

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle:

 

“Ik dienu sastopu cilvēkus, kas jau ir vairāk vai mazāk pieredzējuši uzņēmēji un kas par tādiem vēl tikai sapņo kļūt. Ļoti iespējams, ka Latvijā ir arī daudz cilvēku, kuri savu ideju minstinās pārvērst reālā, veiksmīgā biznesā. “Atspēriens” ir īstā vieta, kurā sastapt savus domubiedrus, saņemt iedrošinājumu spert mērķtiecīgus soļus ceļā uz sava sapņa īstenošanu. Ne mazāk būtiski par pieredzējušu padomdevēju atbalstu ir starta vai izaugsmes kapitāls – un arī tas iespējams līdzās citiem valsts atbalsta produktiem, piemēram, Altum Starta aizdevumam, kas jau ir palīdzējis uzsākt biznesu daudziem jaunajiem uzņēmējiem visā Latvijā. Esiet aktīvi, nāciet uz konkursu un pārvērtiet savas biznesa idejas veiksmes stāstos, kas iedvesmo!”Konkursa pieteikumu pieņemšanas periodā būs iespēja apmeklēt grantu programmas “Atspēriens” mentoru klubu, kā arī semināru “Kā pieteikties grantu programmai “Atspēriens”?”. Savukārt finālistiem būs iespēja apgūt sevis prezentēšanas apmācības Zanes Daudziņas vadībā. Grantu programmas pieteikumus vērtē atbilstoši iepriekš izstrādātiem kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un inovitātes.

Foto galerija

Saistītie raksti