Altum-Aktualitātes-Rekordliela interese par “Atbalsta gadatirgu biznesa uzsācējiem”, aicinām skatīties pasākuma tiešraidi!

Rekordliela interese par “Atbalsta gadatirgu biznesa uzsācējiem”, aicinām skatīties pasākuma tiešraidi!

ALTUM

09. Jun, 2016

Piektdien, 10. jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 15.00 notiks attīstības finanšu institūcijas ALTUM un Ekonomikas ministrijas organizēts “Atbalsta gadatirgus biznesa uzsācējiem”.

Tajā jaunie uzņēmēji vienuviet varēs uzzināt pašu svarīgāko par finansējuma saņemšanas iespējām un dažādiem atbalsta mehānismiem. Visas 250 vietas dalībai klātienē jau ir rezervētas, tāpēc pasākumam varēs sekot līdzi arī tiešraidē www.em.gov.lv un www.delfi.lv.

 

ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš:

 

“Sākot jaunu biznesu, uzņēmējiem visbiežāk pietrūkst finansējuma vai informācijas par iespējām to iegūt. Tāpēc jau otro gadu tiek organizēts “Atbalsta gadatirgus biznesa uzsācējiem”. Tā ir iespēja jaunajiem uzņēmējiem saņemt koncentrētus piedāvājumus visdažādākajiem atbalsta mehānismiem, ko sniedz ne tikai valsts, bet arī pašvaldības, bankas un dažādas nevalstiskās organizācijas, kā arī noskaidrot, pie kā meklēt atbalstu – finansējumu, zināšanas, bezmaksas telpas vai citu uzņēmēju pieredzē balstītu padomu.”Tiešraidē būs vērojama pirmā pasākuma daļa – informatīvas un pieredzes stāstu prezentācijas.

 

Programma tiešraidē:

 

  • 10.00 Atklāšana ar Ministru prezidenta biedra, ekonomikas ministra Arvila Ašeradena un ALTUM valdes priekšsēdētāja Reiņa Bērziņa uzrunu
  • 10.10 Guna Zučika / Carnival Youth menedžere / Nav svarīgi no kurienes Tu nāc. Sasniegt lielus mērķus var ikviens
  • 10.25 Ekonomikas ministrija / Kristaps Soms / Kāpēc un kā valsts atbalsta biznesa uzsācējus
  • 10.45 Connection codes / Kristaps Banga / Tu vari vairāk
  • 11.00 ALTUM / Ieva Zabrauska-Gailīte / ALTUM: valsts atbalsts biznesa uzsācējiem
  • 11.30 Naco Technologies / Aleksandrs Parfinovičs / Uzņēmuma izaugsme no nulles
  • 11.45 LIAA / Linda Grīnfelde / LIAA atbalsts jauniem uzņēmējiem
  • 12.15 Fontaine Delisnack Rīga / Jānis Kļaviņš / Kā noteikt potenciālo apgrozījumu un to vai uzņēmums pakāpsies virs nulles punkta

 

Pēc tam sekos individuālas sarunas pie stendiem un kontaktu birža. Stendos pārstāvētas būs šādas valsts, finanšu un nevalstiskās institūcijas: ALTUM, LIAA, VARAM, LLKC, LAD, UR, NVA, Swedbank, Citadele, SEB, ZGI un LatBAN .

Saistītie raksti