Altum-Aktualitātes-Rudenī 13 pilsētās notiks semināri par atbalsta saņemšanas nosacījumiem daudzdzīvokļu ēku renovācijai

Rudenī 13 pilsētās notiks semināri par atbalsta saņemšanas nosacījumiem daudzdzīvokļu ēku renovācijai

ALTUM

22. Sep, 2016

Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija ALTUM informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros šā gada oktobrī un novembrī 13 Latvijas pilsētās rīko seminārus par valsts atbalsta saņemšanas nosacījumiem energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās.

 

Semināros interesenti tiks informēti par Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstiņāšanas programmas nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanu, kā arī dzīvokļu īpašnieku lēmuma pieņemšanas procedūru un kvalitatīvu projekta īstenošanu.

 

Pasākumos piedalīsies arī komercbanku pārstāvji, kas informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem. Tāpat semināros stāstīsim par risinājumiem fasāžu un siltumapgādes sistēmas renovācijai. Semināros piedalīsies arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji, kas informēs par ugunsdrošības prasībām daudzdzīvokļu ēku projektēšanas un būvniecības procesā.Uz semināriem aicinām namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākos.Semināri par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo ES fondu atbalstu notiks šādās pilsētās:

 

  • 5. oktobrī – Kuldīgā un Saldū;
  • 6. oktobrī – Liepājā;
  • 19. oktobrī – Alūksnē un Limbažos;
  • 20. oktobrī – Cēsīs;
  • 25. oktobrī – Rīgā (tiešraide www.em.gov.lv);
  • 26. oktobrī – Dobelē un Iecavā;
  • 27. oktobrī – Aizkrauklē;
  • 2. novembrī – Balvos un Līvānos;
  • 3. novembrī – Daugavpilī.

 

Semināru dienaskārtība uz reģistrēšanās Ekonomikas ministrijas mājas lapā.Ekonomikas ministrija un ALTUM kopā ar informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem piedalīsies arī izstādē “Māja. Dzīvoklis”, kuras laikā (13.-16. oktobris) interesentiem būs iespēja klātienē saņemt konsultācijas par ES fondu atbalstu daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes uzlabošanai, kā arī par dažādiem ēkas renovācijas tehniskiem risinājumiem.Kā zināms, atbalstam daudzdzīvokļu ēku renovācijai laika periodā no 2016. līdz 2023. gadam kopumā būs pieejami 166 470 588 eiro. Jaunās programmas ietvaros plānots atbalstīt aptuveni 1 700 ēku atjaunošanu, sniedzot iespēju gandrīz 13,5 tūkstošiem ģimeņu sasniegt būtisku enerģijas ietaupījumu.

Saistītie raksti