Altum-Aktualitātes-Sākam ‘’Starta dienu” ciklu jaunajiem uzņēmējiem

Sākam ‘’Starta dienu” ciklu jaunajiem uzņēmējiem

ALTUM

05. Mar, 2018

ALTUM aicina uz bezmaksas pavasara semināru ciklu “Starta diena”! Starta dienās jaunie uzņēmēji varēs iedvesmoties no nozares vadošajiem ekspertiem, uzzināt par valsts atbalstu sava biznesa uzsākšanai vai paplašināšanai, kā arī nodibināt noderīgus kontaktus.

 

Uz pasākumu ir aicināts ikviens interesents, kuram ir sava biznesa ideja un vēlme to īstenot, kā arī ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas.  

“Starta diena”  jaunajiem  un jau esošajiem uzņēmējiem palīdzēs apzināt finansējuma iespējas, kā arī iegūt priekštatu par uzņēmējdarbības iespējām Latvijā. Tāpat varēs uzzināt, kā pārdomāti plānot un finansēt savu ideju, ko biznesam sniedz investora piesaiste, kā arī uzklausīt uzņēmējdarbības pieredzes stāstus un vērtīgus padomus.

Semināru norises vietas:

  • 7. martā- Jēkabpilī
  • 22. martā – Daugavpilī
  • 12. aprīlī – Kuldīgā
  • 26. aprīlī  – Cēsīs
  • 31. maijā – Rīgā

 

Inese Zīle, ALTUM valdes locekle:

“Esam gandarīti, ka šie uzņēmējdarbības semināri ik gadu piesaista arvien lielāku interesentu skaitu, kas ir gatavi savu biznesa ideju iedzīvināt un vēlas iegūt zināšanas par daudzajiem pieejamajiem finansējuma avotiem. Uzņēmējdarbības vide prasa konstantu tirgus situācijas izpēti, lai iepazītos ar pieprasījumu, saprastu, ko varam piedāvāt, kā arī analizēt konkurentus. “Starta diena” seminārs ir lieliska iespēja jaunuzņēmumiem iepazīties ar aktuālām tirgus tendencēm, gūt padziļinātu priekštatu par uzņēmējdarbības vidi, kā arī iegūt visaptverošu informāciju par finansējuma avotiem.”

Jaunos un topošos uzņēmējus šajos semināros individuāli konsultēs vadošie eksperti no vairāk kā 10 organizācijām: ALTUM, Valsts ieņēmumu dienesta, Uzņēmumu reģistra, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra, komercbankām u.c. 

Saistītie raksti