Altum-Aktualitātes-Semināri par atbalstu daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes pasākumiem notiks 13 pilsētās

Semināri par atbalstu daudzdzīvokļu ēku energoefektivitātes pasākumiem notiks 13 pilsētās

ALTUM

12. Apr, 2016

2016. gada aprīlī sākas Ekonomikas ministrijas un ALTUM rīkots informatīvās semināru cikls par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu.

 

Uz semināriem aicināti namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvji, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie.

 

Semināros klātesošie varēs uzzināt informēti par daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku energoefektivitātes programmas nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas niansēm, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Pasākumos piedalīsies arī banku pārstāvji, kas informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem. Tāpat semināros stāstīs par risinājumiem fasāžu renovācijai, siltumapgādes sistēmas renovāciju, reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem un to atbilstību apliecinošiem dokumentiem.

 

Semināri par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu notiks šādās pilsētās:

 

20. aprīlī – Gulbenē un Valkā;
21. aprīlī – Valmierā;
26. aprīlī – Rīgā (arī tiešraidē Ekonomikas ministrijas mājas lapā);
27. aprīlī – Talsos un Ventspilī;
28. aprīlī – Liepājā;
12. maijā – Jelgavā un Bauskā;
13. maijā – Jēkabpilī;
18. maijā – Daugavpilī un Preiļos;
19. maijā – Rēzeknē.

 

Detalizēta informācija par semināru norises vietām, dienas kārtību un reģistrēšanos dalībai tajos pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Saistītie raksti