Altum-Aktualitātes-Startē jauniešu uzņēmējdarbības sacensības "Izaugsmes forums 2016"

Startē jauniešu uzņēmējdarbības sacensības "Izaugsmes forums 2016"

ALTUM

11. Jan, 2016

Lai veicinātu jauniešu interesi par biznesa veidošanu Latvijā un iepazīstinātu ar uzņēmējdarbības vidi, 11.janvārī sākas jauniešu uzņēmējdarbības sacensības “Izaugsmes forums 2016”, kas notiek jau piekto gadu, un otro gadu tās atbalsta arī ALTUM.

 

ALTUM valdes loceklis Juris Vaskāns: “Izaugsmes forums ir lieliska iespēja, kā vecāko klašu skolēni var attīstīt savus talantus, mācīties domāt kā uzņēmēji, attīstīt ideju radīšanas prasmes. Tās ir neatsveramas, lai rītdien varētu kļūt par veiksmīgiem uzņēmējiem. Mēs esam pārliecināti, ka labas biznesa idejas un finansējums vienmēr satiekas. Lai tas notiktu, ir nepieciešamas idejas, talanti, kas tās īsteno, pieredzējuši padomdevēji, kā arī finanšu atbalsts biznesa idejām dažādās tās attīstības stadijās. Tāpēc ALTUM atbalsta gan Izaugsmes forumu, gan sniedz atbalstu ikdienā, finansējot biznesa uzsācēju uzņēmumus.”

 

Sacensību galvenais uzdevums – 24 stundu laikā izstrādāt ekonomiski pamatotu biznesa plānu savas idejas realizācijai, klātesot dažādu nozaru ekspertiem un biznesa konsultantiem, un prezentēt to konkursa žūrijai.

 

Sacensību sākuma posmā to rīkotāji viesoies 99 Latvijas skolās, lai stāstītu par sacensību ideju un iesaistes iespējām.

 

Informācija un pieteikšanās “Izaugsmes foruma 2016” mājas lapā.

Saistītie raksti