Altum-Aktualitātes-Uzņēmums NEMCO piesaistījis riska kapitāla fonda investīcijas

Uzņēmums NEMCO piesaistījis riska kapitāla fonda investīcijas

ALTUM

31. May, 2016

Uzņēmums NEMCO piesaistījis investīcijas sūkņu nomas un tirdzniecības pakalpojumu izveidei no alternatīvo investīciju fonda FlyCap, kura lielākais investors ir Attīstības finanšu institūcija ALTUM.

 

Uzņēmums NEMCO tirgū piedāvā tehnikas, sūkņu nomas un tirdzniecības pakalpojumus, galvenokārt, B2B tirgū. Uzņēmums ir ieguvis tiesības pārstāvēt Baltijā Lielbritānijas lielāko sūkņu ražotāju Selwood. Uzņēmums dibināts 2016.gadā.

 

Muntis Vilciņš, NEMCO valdes loceklis:

 

“FlyCap investīcija palīdzēs mūsu uzņēmumu nosprausto mērķu ātrākā realizācijā, kā arī sniegs klientiem labāko izvēli un pakalpojuma kopējās cenas piedāvājumu sūkņu nomā vai tās iegādē. Latvijas tirgū piedāvāsim līdz šim vēl nepārstāvēto sūkņu ražošanas uzņēmumu Selwood – tam ir vairākas priekšrocības, kā arī plašāks sūkņu klāsts. NEMCO darbosies elastīgā darba režīmā 24/7, tādējādi nodrošinot klientu vajadzības jebkurā diennakts laikā, jo kā rada prakse, negadījumi nenotiek pēc grafika vai noteiktā laikā”.

 

Jānis Liepiņš, FlyCap partneris:

 

“Kopumā specializētās celtniecības tehnikas un instrumentu nomas tirgus Baltijas valstīs pieaug un mēs saredzam uzņēmuma NEMCO ievērojamo izaugsmes potenciālu ūdens atsūknēšanas pakalpojuma un aprīkojuma nišā. Turklāt ES Fondu pieejamība plānotajiem liela mēroga publiskās infrastruktūras objektiem, kas paredzēti laika periodā no 2017. līdz 2020. gadam, radīs ievērojamu pieprasījuma pieaugumu pēc specializētās tehnikas un instrumentiem. Papildus tam, mēs augsti novērtējam NEMCO vadības komandas līdzšinējo pieredzi tieši sūknēšanas pakalpojumu nozarē, kas ir obligāts priekšnosacījums, lai strādātu šajā tik ļoti specifiskajā segmentā un noteikti palīdzēs realizēt uzņēmuma ambiciozos biznesa mērķus”.

Saistītie raksti