Altum-Aktualitātes-Aicinām uzņēmējus pieteikties bezmaksas energoefektivitātes forumam

Aicinām uzņēmējus pieteikties bezmaksas energoefektivitātes forumam

ALTUM

03. Jun, 2022

Šī gada 15. jūnijā Rīgā norisināsies energoefektivitātes forums, kurā nozares eksperti informēs uzņēmējus par daudzveidīgiem praktiskiem risinājumiem, kā uzlabot energoefektivitāti un saimniekot efektīvāk.

 

“Energoforumā 2022” uzmanības lokā būs temati, kuri ir aktuāli visiem uzņēmējiem, uzņēmumu finanšu un tehniskajiem direktoriem, kas vēlas uzlabot energoefektiviāti, saglabāt konkurētspēju un tērēt par resursiem mazāk, – elektromonitorings, apkure, ventilācija un rekuperācija, LED apgaismojums, alternatīvie enerģijas avoti, u.c. Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 10 dažādu nozaru eksperti, kuri stāstīs par risinājumiem energoefektivitātes uzlabošanai, kā arī par finansējumu, kas palīdz šos risinājumus ieviest.

 

Informācija un pieteikšanās: https://www.altum.lv/energo2022/

 

Pasākums notiks š.g. 15. jūnijā no plkst.10.00 līdz 14.00 Latvijas Universitātes Zinātņu mājā Jelgavas ielā 3.

 

Forumu atklās ekonomikas ministre Ilze Indriksone un Attīstības finanšu institūcijas ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš, bet ALTUM un Ekonomikas ministrijas eksperti stāstīs par valsts atbalsta iespējām energoefektīvām investīcijām, kas atmaksājas.

 

 

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone:


“Energoefektivitātes pasākumu ieviešana uzņēmumā nenozīmē enerģijas taupīšanu, ražojot mazāk. Tieši pretēji – tas nozīmē ražot vairāk, bet enerģijas resursus patērēt mazāk. Šodienas tehnoloģijas paver milzum daudz iespēju būt efektīvākiem, produktīvākiem un konkurētspējīgākiem, vienlaikus samazinot izmaksas par enerģiju. Nenoliedzami, energoefektivitātes uzlabojumi prasa investīcijas, taču to ieviešana dos finansiālus ieguvumus ilgtermiņā. Tāpēc arī turpmāk tiks sniegts atbalsts uzņēmējiem energoefektivitātes paaugstināšanai un atjaunojamo energoresursu izmantošanas veicināšanai.”

 

 

ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš:


Energoefektivitāte ir aktuāla visiem, un tieši šobrīd ir piemērotākais brīdis spert praktiskus soļus, lai kļūtu efektīvākiem un konkurētspējīgākiem ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas tirgū. Mūsu energoefektivitātes atbalsta programmā finansējam dažāda kalibra projektus gan lieliem, gan maziem un vidējiem uzņēmumiem, un klientu pieredze rāda, ka šādas – jēgpilnas investīcijas, atmaksājas vienmēr.”
Uzņēmējiem dalība forumā ir bez maksas. Tomēr, ņemot vērā, ka vietu skaits klātienes pasākumā ir ierobežots, aicinām uzņēmējus pieteikties laikus.

 

“Energoforumu 2022” organizē Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Būvniecības kontroles valsts birojs.