Altum-Aktualitātes-Uzņēmumi var pieteikties atbalstam energoefektivitātes projektu dokumentācijas sagatavošanai

Uzņēmumi var pieteikties atbalstam energoefektivitātes projektu dokumentācijas sagatavošanai

ALTUM

07. Jun, 2023

ALTUM  turpina pieņemt uzņēmumu pieteikumus finansējuma saņemšanai atbalsta programmā “Energogrants”.

 

“Energogrants” sniedz atbalstu energoauditu, energoefektivitātes analīzes, testu un aprēķinu veikšanai, dokumentācijas sagatavošanai un citiem pasākumiem energoefektivitātes uzlabošanas risinājumu sagatavošanā. Vairāk par programmu var uzzināt Altum mājas lapā: bit.ly/3Nlp5EL

 

“Energoresursu cenu vēsturiskās svārstības gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem liek pārskatīt energoefektivitātes jautājumus. Uzņēmumiem bieži vien trūkst speciālistu energoefektivitātes jomā, ir savi aktuālie darbi, un nav arī laika pievērsties šiem jautājumiem. Tāpēc komersantiem ir izdevīgi, ka to, kas jādara, kuras ir prioritātes – kādi pasākumi jāveic nekavējoties un kas vēl var pagaidīt, noskaidro savas jomas profesionāļi. Šogad mēs sagaidām lielu uzņēmēju aktivitāti un pieteikumu skaitu,” saka “Altum” energoefektivitātes daļas eksperts Arnis Dzalbs.

 

Uzņēmēji var pieteikties portālā https://mans.altum.lv/. “Altum” izvērtēs iesniegumus, piesaistīs speciālistus, organizēs darbu izpildi un pēc to pabeigšanas nodos rezultātus uzņēmumam. Programma “Energogrants” sedz līdz 85% energoefektivitātes projektu dokumentācijas izstrādes izmaksu.

 

Grantu var saņemt uzņēmumi, biedrības un kapitālsabiedrības. Jau patlaban vērojama liela uzņēmēju aktivitāte, aptuveni 60 uzņēmumu ir pieteikušies programmai, tai skaitā 20 uzņēmumi jau ir noslēguši līgumus par atbalsta saņemšanu.

 

Finansējums ir pieejams programmas “Apvārsnis 2020” ietvaros.