Altum-Aktualitātes-ALTUM Centra reģiona birojs klientus turpmāk apkalpos jaunās telpās – Zeiss birojā

ALTUM Centra reģiona birojs klientus turpmāk apkalpos jaunās telpās – Zeiss birojā

ALTUM

06. Nov, 2023

No 6.novembra ALTUM Rīgas Centra reģionālais centrs strādās jaunās telpās – Zeiss biroji ēkā Mūkusalas Biznesa centra kompleksā Dēļu ielā 2.

 

ALTUM Centra reģiona vadītāja Daina Cinovica:

 

“Šajos laikos pieņemam ilgtspējīgus lēmumus. Arī biroja izvēlē, galvenokārt, izvērtējām iespējas pārvākties uz energoefektīvāku ēku, tādējādi domājot par ilgtspējai atbilstošu funkcionalitāti, kā arī sociālo un ekonomisko izdevīgumu. Izvērtējot līdzšinējās prognozes, siltumenerģijas patēriņš jaunuzceltajā A klases biroja ēkā būs par divām reizēm mazāks nekā iepriekšējās īrētajās telpās. Gaidīsim savus klientus Mūkusalas kompleksa birojā “Zeiss”, uz kuru var ērti nokļūt ar dažādiem transportiem, kā arī teritorijā Altum klientiem pieejama bezmaksas autostāvvieta.”

 

ALTUM Centra reģiona birojā ikviens var saņemt konsultāciju par iespējām, kādas valsts piedāvā biznesa uzsākšanai un attīstīšanai, par finansējumu daudzdzīvokļu māju siltināšanai no Eiropas fondu līdzekļiem, valsts atbalstu mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem, kā arī par īpašām atbalsta programmām lauksaimniekiem. ALTUM Centra reģions aptver valsts atbalsta programmu klientus no Rīgas, Jūrmalas, Ogres, Siguldas un citiem Pierīgas novadiem. Jaunajā birojā strādā arī ALTUM Korporatīvo darījumu apkalpošanas komanda.

 

Konsultāciju aicinām iepriekš pieteikt, rakstot e-pastu uz riga@altum.lv vai zvanot pa tālr. 67 774 048 vai 67 774 157.