Altum-Aktualitātes-Aicinām pieteikties uzņēmumus, kas privātmāju īpašniekiem sniegs energoaudita un tehniskās dokumentācijas sagatavošanas pakalpojumus

Aicinām pieteikties uzņēmumus, kas privātmāju īpašniekiem sniegs energoaudita un tehniskās dokumentācijas sagatavošanas pakalpojumus

ALTUM

22. Apr, 2021

Aicinam uzņēmumus, kuri vēlas sniegt tehniskās palīdzības pakalpojumus Privātmāju energoefektivitātes programmas atbalsta saņēmējiem, iesniegt pieteikumus par dalību Pakalpojumu sniedzēju atlasē.

 

Pakalpojuma sniedzēji ir juridiskas personas, kas nodrošinās energoauditu un energoefektivitātes pasākumu tehniskās dokumentācijas sagatavošanu. Detalizētu informāciju par nosacījumiem skatīt atlases nolikumā.

 

Pieteikumus sūtiet uz adresi altum@altum.lv ar norādi “Pakalpojumu sniedzēju atlases pieteikums Privātmāju energoefektivitātes programmā”. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2021.gada 5.maijs.

 

Pēc 2021.gada 5.maija atkārtoti iesniegt jaunus pieteikumus par dalību Privātmāju energoefektivitātes programmas pakalpojumu sniedzēju atlasē varēs katra kalendārā mēneša  no1.līdz 7.datumam.