Altum-Aktualitātes-Aicinām uz zemas īres maksas namu būvniecības darbu svinīgu uzsākšanu Valmierā!

Aicinām uz zemas īres maksas namu būvniecības darbu svinīgu uzsākšanu Valmierā!

ALTUM

02. Jul, 2024

Finanšu institūcija ALTUM, Valmieras novada pašvaldība un SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina uz zemas īres maksas divu daudzdzīvokļu namu būvdarbu svinīgu uzsākšanu šā gada 5. jūlijā plkst. 12.00 Valmierā, Ķieģeļu ielā 11 un Ķieģeļu ielā 13. Klātesošie tiks informēti par ALTUM zemas īres maksas mājokļu būvniecības atbalsta programmu, kā arī turpmākajiem plāniem.

 

Darbu svinīgajā uzsākšanā piedalīsies ekonomikas ministrs Viktors Valainis, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš, kā arī SIA “Valmieras Namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Andris Kabraks. Līdztekus svinīgajām uzrunām un karoga pacelšanai, uzsākot būvdarbus, plānots klātesošajiem vairāk pastāstīt par izveidoto valsts atbalsta programmu, kas līdzfinansēta no Eiropas Savienības Atveseļošanās fonda, tās nosacījumiem un noslēgtajiem līgumiem citās pašvaldībās.

 

Valmierā plānots uzbūvēt divas gandrīz nulles enerģijas piecu stāvu daudzdzīvokļu ēkas ar 120 dzīvokļiem. Kopējās projekta investīcijas paredzētas 12,1 miljona eiro apjomā.

 

Lai nodrošinātu nokļūšanu uz pasākumu no Rīgas un atgriešanos no Valmieras, tiks organizēts transports. Lūgums apstiprināt savu dalību pasākumā līdz 2. jūlijam, rakstot uz e-pastu amanda.zelmene@olsen.lv vai zvanot +371 20031155 un norādot savu vārdu, uzvārdu un pārstāvēto organizāciju.

 

Plašāka informācija par programmu pieejama šeit: www.altum.lv/pakalpojumi/biznesam/zemas-ires-majoklu-buvniecibas-aizdevums/